|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1400/01/24]

تشدید اختلافات میان سران تل‌آویو؛ یاوه‌گویی نتانیاهو و اعتراف ژنرال صهیونیست به توانمندی ایران  

همزمان با ادعاهای بی‌اساس نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه ایران، یک ژنرال اسبق صهیونیست تاکید کرد فشار حداکثری علیه ایران شکست خورده و هرگونه اقدام خصمانه، سبب توقف برنامه هسته‌ای ایران نخواهد شد.

تشدید اختلافات میان سران تل‌آویو؛ یاوه‌گویی نتانیاهو و اعتراف ژنرال صهیونیست به توانمندی ایران

سه شنبه 24 فروردین 1400

همزمان با ادعاهای بی‌اساس نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه ایران، یک ژنرال اسبق صهیونیست تاکید کرد فشار حداکثری علیه ایران شکست خورده و هرگونه اقدام خصمانه، سبب توقف برنامه هسته‌ای ایران نخواهد شد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، رئیس سابق ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی تاکید کرد که تشدید تنش بین ایران و اسرائیل ناشی از منافع شخصی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم است.

«موشه یعلون» امروز دوشنبه در توییتی نوشت که هدف از تشدید علنی تنش با ایران، سیطره نتانیاهو بر امور و فرار از محاکمه و دادگاهی به اتهام فساد است.

یعلون تصریح کرد که این اقدامات تلاشی از سوی نتانیاهو برای واداشتن نفتالی بنت رهبر ائتلاف یمینا برای مشارکت در دولت تحت نخست وزیری او به منظور فرار از دادگاه و قانون است.

ادامه یاوه‌گویی‌های نتانیاهو علیه ایران

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با لوید آستین وزیر دفاع آمریکا بار دیگر یاوه‌گویی‌های خود علیه ایران را ازسرگرفت و مدعی شد که ایران بزرگ‌ترین تهدید ممکن در خاورمیانه است.

بنیامین نتانیاهو  در تلاش برای منحرف کردن نگاههای جهانیان از زرادخانه مخوف سلاح‌های هسته‌ای و کشتارجمعی رژیم صهیونیستی که خطری بزرگ برای منطقه و جهان است،‌مدعی شد که ایران هرگز دست از تلاش‌های خود برای دستیابی به سلاح اتمی برنمی‌دارد، ولی ما هرگز اجازه این کار را نخواهیم داد.

نتانیاهو ادعا کرد که سیاست من به عنوان نخست وزیر رژیم صهیونیستی روشن است و من هرگز اجازه دستیابی ایران به سلاح اتمی که هدف از آن نابودی اسرائیل است، را نمی‌دهم.

وی مدعی شد که اسرائیل به اصطلاح به دفاع از خود در برابر تهدیدات ایران ادامه خواهد داد!

لوید آستین نیز در این دیدار مجددا بر پایبندی آمریکا به حفظ امنیت رژیم صهیونیستی و برتری نظامی این رژیم در منطقه تاکید کرد.

آموس یدلین: فشار حداکثری علیه ایران شکست خورده است

مدیر سابق سازمان اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی "امان" اذعان کرد که حمله به تاسیسات هسته‌ای نطنز هرگز برنامه هسته‌ای ایران را متوقف نخواهد کرد و فشار حداکثری علیه ایران بی‌نتیجه بوده و راه به جایی نبرده است.

خبرگزاری روسیا الیوم اعلام کرد که «آموس یدلین» تاکید کرده که اختلال در جریان برق نطنز ناشی از یک حمله سایبری بوده و در صورتی که ایرانی‌ها سیستم برق اضطراری داشته باشند، مشکل بزرگی برای آن‌ها ایجاد نخواهد شد و این حمله تنها یک پیام به تهران خواهد بود.

با این حال، آموس یدلین اذعان کرد که ایران دانش کافی برای ازسرگیری برنامه هسته‌ای خود صرف نظر از خسارت‌های ناشی از این حمله را دارد.

وی بار دیگر تاکید کرد که فشارهای حداکثری دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا بر ایران برای توقف برنامه هسته‌ای این کشور نه تنها نتیجه‌بخش نبود، بلکه نتیجه معکوس هم داشت.

 

خبرگزاری تسنیم

Parameter:482800!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)