|
|
0.0 (0)
[1398/12/14]

تصاویر | تظاهرات صدها زن فلسطینی در محکومیت معامله قرن  

صدها زن فلسطینی در راستای فراخوان شاخه زنان جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در محکومیت طرح صلح تحمیلی آمریکا موسوم به «معامله قرن» تظاهرات کردند.

تصاویر | تظاهرات صدها زن فلسطینی در محکومیت معامله قرن

چهارشنبه 14 اسفند 1398

صدها زن فلسطینی در راستای فراخوان شاخه زنان جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در محکومیت طرح صلح تحمیلی آمریکا موسوم به «معامله قرن» تظاهرات کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، صدها نفر از زنان فلسطینی در استان «خان یونس» واقع در جنوب نوار غزه فلسطین، تظاهرات برگزار کردند.

خبرگزاری «صفا» گزارش داد که این زنان به فراخوان شاخه زنان جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در محکومیت طرح صلح تحمیلی آمریکا موسوم به «معامله قرن» تظاهرات کردند.

این زنان با در دست داشتن پلاکاردهایی، درباره حمایت یکجانبه آمریکا از رژیم صهیونیستی تأکید کردند: «ترامپ به آنان وعده داده است که آن (قدس) متعلق به آنان است... ولی خداوند به ما وعده داده است که آن (قدس) متعلق به ماست... نابود باد معامله قرن».

برخی از معترضان نیز تصاویر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را در دست داشتند که روی تصویرش، چکمه نیروهای فلسطینی، طراحی شده است.

معترضان فلسطینی همچنین ضمن پاره کردن تصویر ترامپ، عکسهای وی را نیز به آتش کشیدند.

ترامپ تا کنون اقدامات زیادی علیه مردم فلسطین انجام داده است که آخرین نمونه آن، رونمایی از معامله قرن بود که هشتم بهمن ماه گذشته رونمایی شد.

در طرح ترامپ، قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخته می‌شود، و پایتخت فلسطین نیز باید در شرق قدس و در شهرکی نام «ابودیس» احداث شود.

منابع خبری صهیونیستی گفته بودند که محمد بن سلمان شاهزاده سعودی مأموریت داشته است که مسئولان فلسطینی را قانع کند که این پایتخت جعلی را برای خود، بپذیرند.

جنبش حماس همچنین شامگاه هشتم اسفند ماه جاری علیه معامله قرن در خان یونس، تظاهرات برگزار کرد.

افراد حاضر در این اعتراضات در مرکز این استان، دست به تحصن زدند و پلاکاردهایی در دست داشتند با این عناوین: «اسرائیل رو به نابودی است» و «نه به معامله قرن».

برخی از معترضان فلسطینی نیز تصاویر ترامپ و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند.

 

خبرگزاری فارس

Parameter:453871!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)