|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
روزنامه یدیعوت آحرونوت مطرح کرد:
[1397/08/23]

تغییر سیاست موشکی حماس در حملات اخیر به اسرائیل  

روزنامه یدیعوت آحرونوت مطرح کرد:

تغییر سیاست موشکی حماس در حملات اخیر به اسرائیل

چهارشنبه 23 آبان 1397

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونوت اعلام کرد سیاست های موشکی حماس در حملات اخیر به اسرائیل تغییر کرده و با شلیک تعداد زیاد موشک به یک نقطه موجب ناتوانی گنبد آهنین نسبت به هدف قرار دادن آنها شدند.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از خبرگزاری شهاب نیوز، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونوت اعلام کرد جنبش حماس سیاست موشکی جدیدی را دنبال می کند که کاملاً با سیاست های پیشین آن در درگیری های گذشته متفاوت است.

این روزنامه صهیونیستی افزود: عناصر این جنبش در حملات اخیر خود تعداد موشک های زیادی را به سوی یک هدف شلیک کردند تا از این طریق سامانه گنبد آهنین را دچار اشتباه کنند چرا که هر سایت از این سامانه حدود 20 موشک دارد در حالی که نیروهای مقاومت هر بار حدود 50 موشک شلیک می کردند که این به مانعی بزرگ برای عملکرد این سامانه تبدیل گردید.

این روزنامه ادامه داد این مساله چندین بار در مناطق همجوار غزه و عسقلان تکرار شد و ارتش تلاش کرد این تهدید را با فعال سازی بیشتر سایت های سامانه گنبد آهنین دفع نماید.

هر سایت فعال از سامانه گنبد آهنین حاوی 20 موشک تامیر بوده که پس از شلیک همه آنها مسلح نمودن مجدد سایت زمان بر است.

ارتش رژیم صهیونیستی روز گذشته اعلام کرد سامانه گنبد آهنین تنها توانسته 120 موشک از مجموع 400 موشک شلیک شده توسط گروه های مقاومت به اراضی اشغالی را در 24 ساعت گذشته منهدم نماید.

 

خبرگزاری قدس(قدسنا)

Parameter:360535!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)