|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
روزنامه صهیونیستی معاریو فاش کرد؛
[1398/07/24]

تلاش مسئولان حزب لیکود برای تخریب چهره سیاسی آویگدور لیبرمن  

روزنامه صهیونیستی معاریو فاش کرد؛

تلاش مسئولان حزب لیکود برای تخریب چهره سیاسی آویگدور لیبرمن

چهارشنبه 24 مهر 1398

لیکودی ها تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا به هر طریق ممکن اعتبار سیاسی آویگدور لیبرمن را از بین ببرند و او را نالایق تر از گذشته جلوه دهند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از عربی21، روزنامه صهیونیستی معاریو در گزارشی فاش کرد که حزب لیکود دستوراتی را منتشر کرده که بر اساس آن تلاش می شود تا به کمک پرونده سازی و جمع آوری مدارک علیه "آویگدور لیبرمن" رئیس حزب اسرائیل خانه ما، چهره سیاسی وی در اراضی اشغالی تخریب شود.

این روزنامه در ادامه گزارش خود آورده است: از مسئولان بلندپایه و کهنه کار حزب لیکود خواسته شده تا با جمع آوری اسناد و مدارک و نشر آن ها در فضای مجازی و رسانه های اراضی اشغالی به چهره سیاسی و شخصی لیبرمن ضربه وارد کنند.

معاریو به نقل از مسئولان سیاسی رژیم صهیونیستی نوشته است که لیکودی ها تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا به هر طریق ممکن اعتبار سیاسی آویگدور لیبرمن را از بین ببرند و او را نالایق تر از گذشته جلوه دهند.

گفتنی است طی روزهای اخیر تنش ها میان دو حزب لیکود به ریاست "بنیامین نتانیاهو" و اسرائیل خانه ما به ریاست "آویگدور لیبرمن" بر سر مسائل انتخاباتی و تشکیل کابینه رژیم صهیونیستی بشدت بالا گرفته است.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:434713!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)