|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1397/12/24]

جروزالم‌پست: سخنگوی نجباء با یگان «آزادسازی جولان» اسرائیل را تهدید کرد  

جروزالم‌پست: سخنگوی نجباء با یگان «آزادسازی جولان» اسرائیل را تهدید کرد

یک رسانه رژیم صهیونیستی در گزارشی با اشاره به کنفرانس خبری «سید هاشم الموسوی»، از قول او نوشت: جنبش نجباء با تشکیل یگان "آزادسازی جولان" درصدد مبارزه با اسرائیل است.

۲۳ اسفند ۱۳۹۷

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، روزنامه صهیونیستی "جروزالم‌پست" کنفرانس خبری سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء در واکنش به تحریم‌های جدید آمریکا علیه این جنبش را انعکاس داد.

این روزنامه در ابتدا نوشت: وزارت خزانه‌داری ایالات‌متحده پنجم مارس نام حزب‌الله النُجَباء را در لیست تحریم‌های ضدتروریستی قرار داده و از رهبر این گروه به‌عنوان تهدید یاد کرده است.

جروزالم پست در معرفی نُجَباء افزود: این گروه عراقی که رابطه نزدیکی با ایران دارد، اعلام کرده است که نیروهای آمریکایی را اهدافی مشروع برای خود می‌داند. نُجَباء همچنین وعده داده است که در هر جنگ احتمالی علیه اسرائیل، در کنار حزب‌الله لبنان باشد.

منبع اسرائیلی در ادامه اذعان کرد که مقاومت اسلامی نُجَباء به‌دلیل نقش برجسته در شکست دادن داعش، در کشور خود از پشتوانه سیاسی و اجتماعی نیز برخوردار است.

روزنامه صهیونیستی سپس به کنفرانس خبری سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء که شنبه گذشته  برگزار شد اشاره کرد و از قول «سید هاشم الموسوی» نوشت: آمریکا باید از خاک عراق خارج شود. ما آماده مقابله با آن‌ها هستیم و در برابر هر کشوری که حاکمیت ملی‌مان را نقض کند، عقب‌نشینی نخواهیم کرد.

به‌نوشته جروزالم‌پست، الموسوی افزود: ما این مطالبه را نخست از طریق پارلمان پیگیری خواهیم کرد، اما برای گزینه رویارویی مستقیم هم آمادگی داریم. همانطور که نقشه آنان برای غارت منابع سوریه را شکست دادیم و وادار شدند از این کشور خارج شوند.

روزنامه اسرائیلی همچنین به نقل از اظهارات سخنگوی نُجَباء در کنفرانس خبری، یادآور شد: فشار برای عادی‌سازی رابطه با اسرائیل، یکی از توطئه‌های آمریکا در منطقه است؛ اما محور مقاومت و به‌طور خاص الحشد الشعبی عراق به‌عنوان جزئی از حاکمیت این کشور، چنین اجازه‌ای نخواهد داد.

این منبع صهیونیستی در پایان نوشت: الموسوی تصریح کرد که جنبش نُجَباء با تشکیل یگان "آزادسازی جولان" در صدد مبارزه با اسرائیل است.

انتهای پیام/

 

خبرگزاری تسنیم

Parameter:394805!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)