|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1397/08/26]

جزئیات عملیات تجاوزکارانه اسرائیل در غزه از زبان عضو ارشد حماس  

جزئیات عملیات تجاوزکارانه اسرائیل در غزه از زبان عضو ارشد حماس

شنبه 26 آبان 1397

یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی حماس به تشریح جزئیاتی از عملیات ناموفق رژیم صهیونیستی در شرق خانیونس واقع در جنوب نوار غزه پرداخت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، «اسامه حمدان» عضو ارشد حماس مطالبی را پیرامون جزئیات عملیات تجاوزکارانه صهیونیستها در جنوب غزه مطرح کرد.

وی در این خصوص گفت: تحقیقات گسترده‌ای در رابطه با این عملیات انجام گرفته است و جاسوسانی که زمینه را برای ورود نیروهای اسرائیلی به شرق خانیونس هموار کرده بودند، بازداشت شده‌اند. 

حمدان اشاره کرد که جنبش حماس به زودی اسامی این جاسوسان را اعلام خواهد کرد.

اسامه حمدان خاطر نشان کرد که هدف عملیات دشمن صهیونیستی در شرق خانیونس ترور شهید نورالدین برکه نبود، هرچند که او یکی از فرماندهان ارشد گردان‌های شهید عزالدین قسام بود و به همین خاطر هم شخصا وارد عمل شد تا خودروی مشکوک نیروهای اسرائیلی را مورد بازرسی قرار دهد و در نهایت نیز به شهادت رسید.

وی در خصوص پاسخ مقاومت فلسطین به عملیات مخفیانه دشمن صهیونیستی در روز بعد با وجود شکست این عملیات، گفت: مقاومت می‌توانست به شکست این عملیات بسنده کند، اما به منظور حفظ معادله «خون در برابر خون» و «حمله در برابر حمله» که رمضان سال گذشته آن را به دشمن تحمیل کرد، به آن پاسخ داد.

 

خبرگزاری مهر

Parameter:360923!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)