|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
در پاسخ به سفیر آمریکا؛
[1398/03/19]

جهاد اسلامی فلسطین: دوران توسعه طلبی رژیم صهیونیستی پایان یافته است  

در پاسخ به سفیر آمریکا؛

جهاد اسلامی فلسطین: دوران توسعه طلبی رژیم صهیونیستی پایان یافته است

شنبه 18 خرداد 1398

تهران – ایرنا – «داوود شهاب» مسئول دفتر رسانه ای جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که دوران توسعه طلبی و شهرک سازی رژیم صهیونیستی به پایان رسیده است.

به گزارش پایگاه فلسطین الیوم، شهاب در پاسخ به اظهارات اخیر سفیر آمریکا در تل آویو مبنی بر اینکه رژیم صهیونیستی حق دارد بخشی از کرانه باختری را به خاک خود ضمیمه کند، افزود: «دیوید فریدمن» یک شهرک نشین تندرو است که سیاست‌های استعماری و شهرک سازی از طرف رؤسای خود را اجرا می‌کند.

وی اظهار داشت: اقدامات سفیر آمریکا هیچ تناسبی با منصب وی ندارد و نام سفیر تنها پوششی برای اقدامات محوله به او است و سخنان امروز وی درباره ضمیمه کردن کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی فلسطین نشان دهند نقش اصلی و طمع‌های استعماری او است.

شهاب گفت: دوران توسعه طلبی استعماری گذشته و سرنوشت همه طمع ورزی های شما، فنا و نابودی است و البته که ملت فلسطین زوال ناپذیر است.

وی خطاب به سفیر آمریکا بیان کرد: عمر درختان زیتونی که اجداد ما در فلسطین کاشته‌اند از عمر شما و اشرار و تروریست‌هایی که تو نماینده آنها هستی، بیشتر است.

«دیوید فریدمن» سفیر آمریکا در فلسطین اشغالی روز شنبه در گفت و گو اشغالی ادعا کرد که رژیم صهیونیستی حق دارد بخشی از کرانه باختری را به خاک خود ضمیمه کند. با روزنامه نیویورک تایمز ادعا کرد که

وی افزود: تحت شرایطی خاص، اسرائیل (رژیم صهیونیستی) حق دارد بخشی از کرانه باختری و نه همه آن را حفظ کند.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:414458!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)