|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
0.0 (0)
امیر عبداللهیان در واکنش به یادداشتی غیر حرفه‌ای
[1397/12/10]

جهان دیپلماسی مقاله‌ای سراسر کذب پیرامون مواضع من و استعفای دکتر ظریف نوشت  

امیر عبداللهیان در واکنش به یادداشتی غیر حرفه‌ای

جهان دیپلماسی مقاله‌ای سراسر کذب پیرامون مواضع من و استعفای دکتر ظریف نوشت

تاریخ انتشار:  ۰۸ اسفند ۱۳۹۷

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، امیرعبداللهیان در واکنش به مقاله سراسر کذب و غیر حرفه‌ای خبرنگار جهان دیپلماسی اظهار داشت:
خبرنگار محترمی به نام خانم سارا معصومی در سایت جهان دیپلماسی پیرامون استعفای جناب آقای دکتر ظریف و مواضع اینجانب، مطالبی سراسر کذب و بی اساس را به رشته تحریر در آورده است که نشانگر اخلاق غیر حرفه‌ای خبرنگاری است. اینجانب بعنوان عضو رسمی وزارت خارجه. 
اولا در اولین ساعات انتشار خبر استعفای جناب دکتر ظربف طی پیامکی از ایشان خواستم در شرایط کنونی کشور با صلابت به وزارت خود ادامه دهند که در پاسخ اظهار لطف نمودند، ثانیا روز گذشته در مصاحبه‌ای کوتاه با شبکه العالم و با توجه به فضای منطقه‌ای بوجود آمده، از نقش مثبت دکتر ظریف در قبال سوریه گفته ام و در برنامه از قبل تنظیم شده متن حاشیه شبکه سوم با موضوع سفر بشار اسد رییس جمهور سوریه به تهران و تحولات منطقه‌ای و بین المللی حضور یافتم. (متن و تصویر مصاحبه‌ها در دسترس همگان است). موکدا توصیه می‌کنم دیبلمات‌های کشور، در حوزه منافع و امنیت ملی کشور عمل می‌کنند و دوستان باید دعوا‌های سیاسی داخلی خود را بجای دیگری ببرند که مردم عزیزمان ضرر نکنند. البته بنده مسئولیتی در قبال گمانه زنی‌های فضای مجازی ندارم.

 

خبرگزاری دانشجو

Parameter:392586!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)