|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
پس از شهادت 3 فلسطینی توسط تیراندازی بالگرد اسرائیلی ؛
[1398/05/27]

جوانان فلسطینی با تمجع در خیابان های غزه خواستار انتقام گیری از صهیونیست ها شدند  

پس از شهادت 3 فلسطینی توسط تیراندازی بالگرد اسرائیلی ؛

جوانان فلسطینی با تمجع در خیابان های غزه خواستار انتقام گیری از صهیونیست ها شدند

یکشنبه  27  مرداد  1398

پس از شهادت 3 فلسطینی توسط تیراندازی بالگرد اسرائیلی ؛ جوانان فلسطینی با تمجع در خیابان های غزه خواستار مقاومت و انتقام گیری از صهیونیست ها شدند.

شب گذشته تعداد زیادی از جوانان فلسطینی در یکی از محله های نوارغزه با تجمع و سر دادن شعارهای ضد اسرائیلی از گروه های مقاومتی خواستار آن شدند تا با این رژیم مقابله به مثل کنند و انتقام خون 3 شهید فلسطینی را بگیرند.

مشاهده ویدئو

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا)، شب گذشته در نزدیکی حصار مرزی نوارغزه و اراضی اشغالی صهیونیستی بالگردها و تانک های رژیم اشغالگر صهیونیستی 3 جوان را که در این منطقه حضور داشتند به طور وحشیانه ای مورد هدف قرار داد.

بلافاصله پس از مورد اصابت قرار گرفتن 3 فلسطینی توسط نظامیان اسرائیلی، تیم های پزشکی به محل اعزام شدند و مجروحان و شهدا را از آن منطقه به بیمارستانی در شمال نوارغزه انتقال دادند.

این درحالی است که رژیم صهیونیستی مدعی آن است که به دنبال ایجاد توفق نامه صلح میان گروه های مقاومتی غزه و تل آویو است.

درپی چنین اقدامات عهدشکنانه ای از سوی مقامات رژیم اسرائیل، شب گذشته تعداد کثیری از جوانان فلسطینی در یکی از محله های نوارغزه با تجمع و سر دادن شعارات ضد اسرائیلی از گروه های مقاومتی خواستار آن شدند تا با این رژیم مقابله به مثل کنند و انتقام خون 3 شهید فلسطینی را بگیرند.

ارتش رژیم صهیونیستی پیش از این نیز با هماهنگی با شهرک نشینان اراضی اشغالی حمله وسیعی را به مسجد الاقصی و مراسم عید قربان مسلمانان در این مکان مقدس انجام داد و فلسطینیان حاضر در حیاط مسجد القصی را به خاک و خون کشید.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:426095!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)