|
|
0.0 (0)
تحلیلگرنظامی اسرائیل در روزنامه یدیعوت آحارنوت :
[1398/06/06]

حزب الله بزودی یک پایگاه نظامی اسرائیل را در شمال هدف قرار می دهد/ نصرالله دروغ نمی گوید ، اگر تهدید کند حتما عملی می شود  

تحلیلگرنظامی اسرائیل در روزنامه یدیعوت آحارنوت :

حزب الله بزودی یک پایگاه نظامی اسرائیل را در شمال هدف قرار می دهد/ نصرالله دروغ نمی گوید ، اگر تهدید کند حتما عملی می شود/ راستگویی سید حسن نقطه اجماع دستگاههای امنیتی اسرائیل است / سانسور شدید رسانه های صهیونیستی

تاریخ انتشار: 1398/6/5 

روزنامه رای الیوم در نوشتاری به قلم زهیر اندراوس بااشاره به سخنان بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژِیم صهیونیستی نوشت : حزب الله بزودی یک پایگاه نظامی اسرائیل را در شمال هدف قرار می دهد.

روزنامه رای الیوم در نوشتاری به قلم زهیر اندراوس بااشاره به سخنان بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژِیم صهیونیستی نوشت : حزب الله بزودی یک پایگاه نظامی اسرائیل را در شمال هدف قرار می دهد.

به گزارش خبرگزاری قدس(قدسنا) رای الیوم نوشت : سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دروغ نمی گوید ، اگر تهدید کند حتما عملی می شود. پس از بازگشت آرامش ، رژیم صهیونیستی بطور رسمی اعلام کرد که از مرحله حمله به مرحله انتظار و دفاع از خود رسیده است چرا که به این موضوع ایمان دارد که سید حسن نصرالله دروغ نمی گوید بلکه تنها و تنها به واقعیت پایبند خواهد بود. این موضوع را یوسی یهوشواع تحلیلگر نظامی در روزنامه یدیعوت آحارنوت نوشته است.

این روزنامه می نویسد : دستگاه امنیتی اسرائیل بشدت رسانه های صهیونیستی را درباره این موضوع سانسور کرده و به آنان دستور داده است که چیزی ننویسند. اسرائیل در این روزها در بالاترین میزان آماده باش قرار دارد و ارتش نیز اقدام به آماده سازی سامانه گنبد آهنین کرده است .

رای الیوم در ادامه با اشاره به تحلیل یدیعوت آحارنوت می نویسد : با این حال این میزان آمادگی نمی تواند حزب الله را از عملی کردن وعده هایش باز دارد.

به نوشته آحارنوت سید حسن نصرالله که اکنون به 60 سالگی خود نزدیک می شد هرگز دروغ نمی گوید و این موضوع نقطه اجماع دستگاههای امنیتی اسرائیل است و اگر حزب الله قواعد بازی را در هم شکند آن گاه هیچ راهی برای اسرائیل جز واکنش باقی نمی ماند و این به معنای وارد شدن به جنگ و تنشی بی پایان است که مشخص نیست چه بر سر اسرائیل خواهد آمد.

تمام/


خبرگزاری قدس(قدسنا)

منبع: گزارش خبرگزاری قدس(قدسنا) رای الیوم نوشت : سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دروغ نمی گوید ، اگر تهدید کند حتما عملی می شود. پس از بازگشت آرامش ، رژیم صهیونیستی بطور رسمی اعلام کرد که از مرحله حمله به مرحله انتظار و دفاع از خود رسیده است چرا که به این موضوع ایمان دارد که سید حسن نصرالله دروغ نمی گوید بلکه تنها و تنها به واقعیت پایبند خواهد بود. این موضوع را یوسی یهوشواع تحلیلگر نظامی در روزنامه یدیعوت آحارنوت نوشته است.
Parameter:427460!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)