|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
واکنش نتانیاهو به سخنان احمد الطیبی؛
[1398/07/01]

حزب لیست مشترک عربی هیچ اعتقادی به وجود حکومت اسرائیلی ندارد/ لیبرمن: اعضای لیست مشترک، دشمنان ما هستند  

واکنش نتانیاهو به سخنان احمد الطیبی؛

حزب لیست مشترک عربی هیچ اعتقادی به وجود حکومت اسرائیلی ندارد/ لیبرمن: اعضای لیست مشترک، دشمنان ما هستند

دوشنبه 01 مهر 1398

بنیامین نتانیاهو در واکنش به سخنان اخیر یکی از اعضای لیست مشترک عربیِ کنست رژیم صهیونیستی دو گزینه را مطرح کرده است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) "بنیامین نتنیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پاسخ به توصیه لیست مشترک عربی کنست رژیم اسرائیل گفت: دو گزینه وجود دارد، یکی انتخاب حزبی است که از اقلیت کم جامعه اسرائیلی تشکیل شده و هیچ اعتقادی به وجود حکومت و دولت اسرائیلی ندارد و یکی از بزرگترین حامیان اجرای عملیات های شهادت طلبانه فلسطینیان ضد اسرئیلی ها است.

وی در گفتگو با روزنامه یدیعوت آحرونوت دومین گزینه را اینگونه مطرح کرد: دومین گزینه آن است که یک دولت ملی برپا شود،البته من نیز برای تشکیل چنین دولتی تمام تلاش خود را بکار می گیرم.

پیشتر "احمد الطیبی" عضو لیست مشترک عربی کنست به "روین ریولین" رئیس رژیم اسرائیل توصیه کرده بود که به "بنی گانتز" رئیس حزب آبی و سفید (کاحول لاون) اجازه دهد تا منصب نخست وزیری این رژیم را بدست گیرد.

طیبی ادعا کرده بود که تمام نیروی خود را بکار می گیرم تا به حیات سیاسی بنیامین نتانیاهو به عنوان نخست وزیر اسرائیل پایان دهم.

آویگدور لیبرمن (وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی) نیز پیشتر در واکنش به این گفته ی طیبی گفته بود: به نتانیاهو و بنی گانتز هشدار می دهم لیست مشترک عربی دشمنان ما هستند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:430839!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)