|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
کارشناس صهیونیستی در امور دیپلماسی مطرح کرد؛
[1398/05/15]

حضور کوشنر در اسرائیل نشان داد او هیچ بویی از سیاست نبرده است  

کارشناس صهیونیستی در امور دیپلماسی مطرح کرد؛

حضور کوشنر در اسرائیل نشان داد او هیچ بویی از سیاست نبرده است

سه شنبه  15  مرداد  1398

جرد کوشنر داماد و مشاور دونالد ترامپ در امور خاورمیانه بار دیگر با اقدامات اخیر خود ثابت کرد که از روند حقیقی سیاست ها در اسرائیل هیچگونه آگاهی ندارد و کاملا جداگانه عمل می کند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) یک دیپلمات و کارشناس صهیونیستی طی مقاله ای که آن را روزنامه اسرائیلی "معاریو" منتشرکرد، نوشت: "جرد کوشنر" داماد و مشاور دونالد ترامپ در امور خاورمیانه بار دیگر با اقدامات اخیر خود ثابت کرد که از روند حقیقی سیاست ها در اسرائیل هیچگونه آگاهی ندارد و کاملا جداگانه عمل می کند.

وی برای اثبات این گفته اش توضیح داد: اقدام نسنجیده و ناپخته وی برای حضور در اسرائیل و ملاقات با سران سیاسی اسرائیلی بویژه در این برهه زمانی حساس (اننتخابات 17 سپتامبر رژیم صهیونیستی) کاملا نشان دهنده این قضیه است.

با این حال کوشنر فکرش را هم نمی کرد که روزی به اسرائیل بیاید و بدون دیدار با نتانیاهو از اسرائیل خارج شود.

"شلومو شامیر" کارشناس صهیونیستی در امور دیپلماسی با انتشار مقاله ای نوشت: کوشنر به اسرائیل آمد تا تمام سیاستمداران اسرائیلی را برای حمایت از معامله قرن بسیج کند اما هیچ کاری نتوانست انجام دهد.

علاوه براین جیسون گرینبلات و جرد کوشنر از کمترین شعور و فهم سیاسی نیز برای برخورد با مسئله فلسطین و خاورمبانه برخورد نیستند.آن ها به هیچگونه سیاست گذاری و برنامه ریزی معتقد نیستند و به همین خاطر بود که تصمیم گرفت در این شرایط زمانی سخت و دشوار به اسرائیل بیاید و با نتانیاهو که بشدت درگیر انتخابات سپتامبر است، دیدار کند.

حضور کوشنر در اسرائیل نشان داد او هیچ بویی از سیاست نبرده است.

این اقدام کوشنر در تاریخ دیپلماسی هیچ کشوری سابق ندارد.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:424245!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)