|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/02/14]

حماس رژیم صهیونیستی را مسئول حمله به غزه دانست  

حماس رژیم صهیونیستی را مسئول حمله به غزه دانست

 شنبه 14 اردیبهشت 1398

جنبش مقاومت اسلامی حماس، رژیم صهیونیستی را مسئول همه تبعات حمله این رژیم به ملت فلسطین و تظاهرات مسالمت آمیز آنها و رزمندگان مقاومت دانست.

دیروز جمعه سه فلسطینی در حمله های نظامیان رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند؛ دو رزمنده مقاومت در گلوله باران مواضع مقاومت و نفر سوم هم در تیراندازی نظامیان اسرائیلی به تظاهرات بازگشت در شرق غزه به شهادت رسیدند؛ در این حمله ها ده ها نفر نیز مجروح شدند.

جنبش حماس دیروز عصر با صدور بیانیه ای ضمن تأیید شهادت این سه فلسطینی در حملات رژیم صهونیستی، از پایداری ملت فلسطین و اهالی غزه و در مقابل نقشه های اشغالگران و جنایات آنها و حضور فعال در تظاهرات بازگشت و شکست محاصره به رغم همه مشکلات و چالش ها، قدردانی کرد.

در این بیانیه آماده است: "مقاومت شجاعانه فلسطین اجازه نمی دهد که خون فلسطینی ها بیش از این بر زمین ریخته شود و محاصره غزه ادامه یابد."

حماس در این بیانیه همچنین تصریح کرده است که تمام عزم و اراده و امکانات خود را برای دفاع از جان و منافع ملت فلسطین و مقابله با متجاوزان به کار می گیرد و تا وقتی که اشغالگری و محاصره و تجاوز ادامه دارد، دفاع از جان و مال فلسطینی ها را وظیفه ملی و دینی و اخلاقی خود می داند.

 

العالم

Parameter:407513!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)