|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/09/22]

حماس یک دستاورد مهم امنیتی رونمایی می کند  

سخنگوی گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) اعلام کرد که به زودی از یک دستاورد امنیتی مهم رونمایی خواهد کرد.

حماس یک دستاورد مهم امنیتی رونمایی می کند

۲۱ آذر ۱۳۹۸

تهران- ایرنا- سخنگوی گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) اعلام کرد که به زودی از یک دستاورد امنیتی مهم رونمایی خواهد کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین از نوار غزه، «ابوعبیده»پنجشنبه شب در پیامی تلگرامی اعلام کرد که این گردان‌ها در چارچوب نبرد ادامه‌دار خود با دشمن صهیونیستی، طی چند روز آینده از یک دستاورد امنیتی اطلاعاتی بسیار مهم که سیلی محکمی به سران دشمن زده و توطئه ای خطرناک علیه توانمندی‌های مقاومت را خنثی کرده است، رونمایی خواهد کرد.

گردان‌های القسام سه شنبه هفته گذشته اطلاعات تازه‌ای را در مورد تجهیزات کشف شده از نیروی سری رژیم صهیونیستی در جریان عملیات لبه شمشیر فاش کرد.

لبه شمشیر نام حمله ای بود که طی آن مبارزان گردان های القسام با یک نیروی ویژه و سری ارتش رژیم صهیونیستی که مخفیانه به شرق خان یونس واقع در جنوب نوار غزه نفوذ کرده و قصد انجام عملیاتی بزرگ را داشتند، مقابله کردند و طی آن فرمانده عملیات مزبور به هلاکت رسید و شماری دیگر زخمی شدند و چندین مبارز فلسطینی از جمله «نور برکه» از فرماندهان ارشد القسام به شهادت رسیدند.

شکست این عملیات ضربه بزرگی به رژیم صهیونیستی وارد کرد و پس از آن مقامات زیادی از جمله آویگدور لیبرمن وزیر جنگ و نیز فرمانده یگان سری ارتش صهیونیستی مجبور به استعفا شدند.

القسام پس از به شکست کشاندن توطئه دشمن صهیونیستی در شرق خان یونس، به افشای اطلاعاتی مهم و سری از این یگان اسرائیلی پرداخت که لرزه بر اندام صهیونیست ها انداخته است.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:439989!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)