|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/02/15]

حمایت آمریکا از حملات صهیونیست‌ها علیه نوار غزه  

حمایت آمریکا از حملات صهیونیست‌ها علیه نوار غزه

یکشنبه 15 اردیبهشت 1398

وزارت خارجه آمریکا باز هم جانب رژیم صهیونیستی را نگه داشت و از واکنش موشکی مقاومت فلسطین به حملات هوایی صهیونیست‌ها انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، وزارت خارجه آمریکا با صدور بیانیه‌ای و بدون اشاره به حملات بی‌وقفه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه، به انتقاد از مقاومت فلسطین روی آورد و خواستار توقف درگیری‌ها شد.

در بخشی از این بیانیه ادعا شده: آمریکا به شدت تهاجم راکتی حماس و مقاومت اسلامی فلسطین علیه اسرائیل را محکوم می‌کند. از مسببین خشونت‌ها می‌خواهیم که هرچه زودتر به این تهاجم خاتمه دهند. ما از حق اسرائیل به دفاع از خود در برابر این حملات دفاع می‌کنیم!

درگیری‌ها میان مقاومت اسلامی فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز شنبه و در واکنش به حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به فلسطینیان شرکت کننده در راهپیمایی جمعه این هفته آغاز شد که طی آن مقاومت فلسطین ۳ نظامی صهیونیست را هدف قرار داده و آنها را مجروح کرد.

شمار شهدای فلسطینیانی که از روز گذشته در حملات و بمباران رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده اند به ۹ نفر رسیده است و مقاومت اسلامی فلسطین نیز در پاسخ به ادامه حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، شهرک «بئر سبع» در داخل اراضی اشغالی را موشک باران کرد.

 

خبرگزاری مهر

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:407824!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)