|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/11/30]

حمله ارتش رژیم صهیونیستی به جهاد اسلامی در غزه  

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی است گروهی از رزمندگان جهاد اسلامی را در نوار غزه هدف قرار داده است.

حمله ارتش رژیم صهیونیستی به جهاد اسلامی در غزه

۱۳۹۸/۱۱/۳۰

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی است گروهی از رزمندگان جهاد اسلامی را در نوار غزه هدف قرار داده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ارتش رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) با صدور بیانیه‌ای از حمله به یک هدف متعلق به گروه مقاومت جهاد اسلامی فلسطین در نوار غزه خبر داد.

ارتش رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه‌ای در صفحه توئیتر خود مدعی شد: «تک‌تیراندازهای سازمان تروریستی جهاد اسلامی دقایقی پیش از غزه به نیروهای ارتش داخل اسرائیل شلیک کردند».

در ادامه این بیانیه آمده است: «نظامیان ما نیز با هدف قرار دادن گروه تک‌تیرانداز مسئول این تهاجم، واکنش نشان دادند».

روزنامه «جروزالم پست» نیز درباره این تحولات گزارش داد که در تیراندازی به سمت نظامیان صهیونیست هیچ کسی آسیب ندیده و اینکه محل گروه جهاد اسلامی هدف قرار داده شده در شهر «خان یونس» بود.

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پیشتر تهدید کرده بود اگر فعالیت‌های گروه‌های مقاومت در نوار غزه ضد اسرائیلی‌ها ادامه یابد، واکنشی غافلگیرکننده به آنها نشان خواهند داد. 

نوار غزه با جمعیت نزدیک به ۲ میلیون نفر، به دلیل مساحت کوچک یکی از فشرده‌ترین مناطق جمعیتی جهان است. این منطقه از سال‌ها پیش تحت محاصره قرار دارد و رژیم صهیونیستی هر از چندگاهی نقاط مختلف آن را هدف حمله قرار می‌دهد. وضعیت غزه به حدی وخیم است که در سال ۲۰۱۴، «دیوید کامرون» نخست‌وزیر وقت انگلستان با اشاره به محاصره طولانی‌مدت این منطقه، از غزه با عنوان یک «زندان بدون سقف» یاد کرد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

Parameter:453481!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)