|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/08/21]

حمله رژیم صهیونیستی به ساختمانی در نزدیکی سفارت لبنان در دمشق  

در پی حمله رژیم صهیونیستی به یک ساختمان در نزدیکی سفارت لبنان در دمشق، تا کنون دو نفر کشته و شش نفر زخمی شده‌اند.

حمله رژیم صهیونیستی به ساختمانی در نزدیکی سفارت لبنان در دمشق

سه شنبه 21 آبان 1398

در پی حمله رژیم صهیونیستی به یک ساختمان در نزدیکی سفارت لبنان در دمشق، تا کنون دو نفر کشته و شش نفر زخمی شده‌اند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، خبرگزاری رسمی سوریه «سانا» گزارش کرد، در پی حمله به ساختمانی در منطقه «المزه» دمشق در نزدیکی سفارت لبنان در این شهر دو نفر کشته و شش نفر دیگر زخمی شدند.

«محمد خالد الرحمون» وزیر کشور سوریه از مکان حمله بازدید کرد . ارتش سوریه هم اعلام کرد، پدافند هوایی این کشور در ساعت چهار و نیم بامداد امروز (به وقت محلی) با هدفی متخاصم در آسمان داریای دمشق مقابله کرده است.  

​​​​​​​

وبگاه فلسطینی «عرب 48» در این باره نوشت: برخی فعالان اینترنتی می‌گویند هدف این حمله، «اکرم العجوری» از اعضای جهاد اسلامی فلسطین بوده و گفته می‌شود وی به همراه همسرش به شهادت رسیده‌اند اما این خبر به صورت رسمی تأیید نشده است.

خبرگزاری فلسطینی «شهاب» اعلام کرد: در پی حمله اسرائیل به دمشق فرزند اکرم العجوری از فرماندهان شاخه نظامی جهاد اسلامی به شهادت رسیده است.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز منزل «بهاء ابوالعطا» از فرماندهان ارشد «سرایا القدس» (گروهان‌های قدس) شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در منطقه «الشجاعیه» غزه نیز را هدف گرفتند. در این حمله، ابوالعطا و همسرش به شهادت رسیدند و دو فرزند به شدت زخمی و به بیمارستان منتقل شدند.

رژیم صهیونیستی شهریورماه امسال (۱۳۹۸) مناطقی در جنوب دمشق را هدف گرفت. در آن زمان نیروی هوایی این رژیم با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: «به تعدادی از اهداف تروریستی در روستای عقربا در جنوب دمشق در سوریه از جمله نیروهای ایرانی که قصد ارسال تعدادی پهپاد تهاجمی علیه اسرائیل را داشتند، حمله کردیم».

 

خبرگزاری فارس

Parameter:437736!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)