|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد:
[1397/04/30]

حمله هوایی گسترده‌ جنگنده های اسراییل علیه اهداف جنبش حماس  

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد:

حمله هوایی گسترده‌ جنگنده های اسراییل علیه اهداف جنبش حماس

شنبه 30 تیر 1397

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که جنگنده‌های این رژیم حمله هوایی گسترده‌ای را علیه اهداف جنبش حماس آغاز کرده است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از المیادین، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که جنگنده‌های این رژیم حمله هوایی گسترده‌ای را علیه اهداف جنبش حماس آغاز کرده است.

بر اساس این گزارش، رژیم صهیونیستی عصر امروز چندین مقر دیده‌بانی مقاومت فلسطین در شرق الشجاعیه، شرق شهر رفح، و شمال نوار غزه را هدف حملات توپخانه‌ای و هوایی خود قرار داد که در پی این حملات پنج نفر از نیروهای مقاومت به‌شهادت رسیدند و شماری نیز زخمی شدند.

در مقابل یک افسر صهیونیست توسط تک‌تیراندازان فلسطینی در جنوب نوار غزه هدف قرار گرفته شد که در پی شدت جراحت‌های وارده، به‌هلاکت رسید.

این در حالی است که حملات رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه از لحظاتی قبل از سر گرفته شد و خبرنگار المیادین از حملات هوایی اسرائیل به اردوگاه‌ها و محلات مرکز نوار غزه خبر داد.

همزمان با آغاز دور جدید حملات رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه، رسانه‌های این رژیم از شنیده شدن صدای آژیر هشدار در شهرک‌های صهیونیست‌نشین نزدیک غزه خبر دادند.

«سامی ابوزهری» از رهبران جنبش مقاومت اسلامی حماس گفت که پذیرش نظر رژیم صهیونیستی توسط نمایندگان دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا و حمله مستمر آن‌ها به جنبش حماس، میزان ابتذال دولت آمریکا را نشان می‌دهد و مسئولان دولت آمریکا تلاش می‌کنند که به سخنگوی رژیم اشغالگر تبدیل شوند.

«خلیل الحیه» عضو دفتر سیاسی جنبش حماس گفت که نظامیان مفقودشده رژیم صهیونیستی در غزه هرگز بدون پرداخت بهایی شبیه به بهای آزادی «گلعاد شالیط» که در سال 2011 میلادی آزاد شد، رنگ آزادی را نخواهند دید.

وی افزود: دشمنی که بالن‌ها و بادبادک‌های آتشین آن را می‌ترساند، سست‌تر از خانه عنکبوت است و هرچقدر دشمن امکانات داشته باشد، ضعیف است، زیرا او اشغالگری است که با ملتی صبور و مؤمن به حقش مواجه است.

الحیه اظهار داشت که تهدیدهای رژیم صهیونیستی مبنی بر تشدید محاصره، ایمان جنبش حماس به مسئله و درست بودن راهش را بیشتر می‌کند.

«آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در گفت‌وگوی تلفنی با نیکلای ملادینوف نماینده سازمان ملل گفت: اگر حماس به پرتاب موشک‌ها ادامه دهد، اسرائیل از این به بعد واکنشی شدیدتر نشان خواهد داد.

 لیبرمن همچنین «گادی آیزنکوت» رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل را برای نشست فوری به‌منظور بررسی آخرین تحولات میدانی در مرزهای نوار غزه احضار کرد.

 

خبرگزاری قدس(قدسنا)

Parameter:351584!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)