|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
پس از اهتزاز پرچم فلسطین در یوروویژن مطرح شد:
[1398/02/30]

خشم رسانه های اسرائیلی و سیاسی خواندن اقدام گروه خواننده آمریکایی  

پس از اهتزاز پرچم فلسطین در یوروویژن مطرح شد:

خشم رسانه های اسرائیلی و سیاسی خواندن اقدام گروه خواننده آمریکایی

دوشنبه 30 اردیبهشت 1398

رسانه های صهیونیستی در واکنش به اقدام گروه خواننده آمریکایی در مسابقات یوروویژن ضمن ابراز انزجار نسبت به این اقدام، آن را غافلگیر کننده و سیاسی دانستند.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، ظاهر شدن پرچم فلسطین بر پشت یکی از اعضای گروه مادونا خواننده آمریکایی در مسابقات یوروویژن تل آویو که به عنوان مهمان افتخاری در این مسابقات حضور یافته بود خشم اسرائیلی ها را به دنبال داشت.

همچنین استفاده از این پرچم توسط گروه موسیقی کشور ایسلند نیز موجب مداخله نیروهای امنیتی و مصادره پرچم فلسطین در میان محکومیت این اقدام توسط حاضرین در این برنامه شد.

در حالی که حضور این خواننده آمریکایی به نوعی اوج این مسابقات برای اسرائیلی ها محسوب می شد اما مدیران برگزار کننده این مسابقات اعلام کردند از این اقدام گروه مادونا از قبل اطلاع نداشته و آن را اقدامی سیاسی در برنامه ای غیر سیاسی اعلام کردند.

رسانه های صهیونیستی نیز در واکنش به این مساله به این خواننده آمریکایی حمله کردند چنانچه روزنامه یدیعوت آحرونوت ضمن اشاره به ناگهانی بودن اقدام این خواننده به انتقادات مطرح شده در فضای مجازی در خصوص اجرای پلی بک وی پرداخت.

روزنامه اسرائیل هایوم نزدیک به دفتر نخست وزیری اسرائیل نوشت: تنش آفرینی توسط مهمان افتخاری ... مادونا ناامید کننده بود.

این روزنامه افزود عملکرد مادونا به لحاظ حرفه ای زشت بود و تنها حامل یک پیام سیاسی بود.

روزنامه معاریو نیز با پیوستن جمع منتقدین مادونا اعلام کرد: بسیار ناامید کننده بود، مادونا تماشاگران را فریب داد و با خواندن آهنگی کوتاه پرچم فلسطین را به اهتزاز در آورد.

شبکه تلویزیونی عبری زبان مکان و صاحب امتیاز پخش مسابقات یوروویژن تل آویو نیز در واکنش به این اقدام خواننده آمریکایی اعلام کرد: در جریان پخش مستقیم آخرین بخش از مسابقات دو نفر از اعضای گروه مادونا پرچم های اسرائیل و فلسطین را بر پشت خود به نمایش در آوردند.

این شبکه افزود: این بخش در پیش تمرینات این گروه وجود نداشت و کمیته نظارت بر پخش این مسابقات از آن بی اطلاع بوده است، مسابقات یوروویژن حادثه غیر سیاسی است و مادنا از این مساله اطلاع داشته است.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:411760!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)