|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
نگرانی و فرار به جلوی گانتس:
[1398/06/10]

خطاب به سید حسن نصرالله : دست کم به لبنان رحم کن!  

نگرانی و فرار به جلوی گانتس:

خطاب به سید حسن نصرالله : دست کم به لبنان رحم کن!

یکشنبه 10 شهریور 1398

بنی گانتس رئیس ائتلاف آبی-سفید در واکنش به تهدیدات سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان خطاب به وی گفت: دست کم به لبنان رحم کن! و کاری نکن ارتش اسرائیل لبنان را به عصر حجری بازگرداند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از خبرگزاری سمانیوز، "بنی گانتس" رئیس ائتلاف "آبی-سفید" در واکنش به تهدیدات سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان خطاب به وی گفت: نسبت به لبنان مهربان باش و کاری نکن ارتش اسرائیل لبنان را به عصر حجری بازگرداند.

گانتس ادامه داد:  لبنان مسئول هر گونه عملیات های انتقام جویانه ای است که حزب الله از لبنان آن را اجرایی خواهد کرد و دولت لبنان بایستی عواقب این عملیات حزب الله را متحمل شود.

در همین راستا شبکه صهیونیستی "کان" نیز گزارش داده که اسرائیل میزان آماده باش نیروهای دریایی، هوایی و اطلاعاتی خود را به شدت افزایش داده است.

این شبکه صهیونیستی همچنین توضیح داد: تعدادی از تجهیزات نظامی به منطقه شمالی انتقال یافته و سیستم های دفاعی آنجا نیز تقویت شده و باتری های گنبد آهنین نیز فعال شده اند.

 رژیم صهیونیستی بعد از تهدیدات چندروز اخیر حزب الله لبنان به حالت آماده باش کامل درآمده است به طوری که اقدام به فراخوان سربازهای ذخیره خود کرده و دستورالعمل هایی نیز برای محدودیت تردد نیروهای خود در مرزهای شمالی صادر کرده که این دستورالعمل به خاطر جلوگیری از هدف قرارگرفتن از سوی حزب الله است.

پایگاه خبری صهیونیستی"مفزاک لایف" نیز گزارش داده ارتش رژیم صهیونیستی اقدام به بستن مسیرهوایی تا 8 سپتامبر آینده کرده است و فرماندهان ارتش نیز دستورالعمل هایی نیز برای ممانعت از مرخصی سربازان صادر کرده اند.

آنطور که شبکه الجزیره نیز گزارش داده، اسرائیل علاوه بر مسدود کردن مسیرهای شمالی  و مسیرهای هوایی اقدام به بستن بیشتر بنادر دریایی کرده است.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:427999!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)