|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
گروههای فلسطینی با تاکید بر ادامه مقاومت در مراسم بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی:
[1398/10/15]

خون شهید سلیمانی هرگز هدر نخواهد رفت/شهادت سلیمانی سبب افزایش اراده برای ادامه نبرد با اشغالگران اسرائیلی خواهد شد  

گروههای مقاومت فلسطین در جریان مراسم بزرگداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در غزه با بیان اینکه سردار سلیمانی مسئول مستقیم حمایت از جنبشهای مقاومت بود.، تاکید کردند محور مقاومت اصرار دارد که پاسخ سختی به جنایت ترور شهید سلیمانی، به منافع آمریکا در منطقه بدهد.

گروههای فلسطینی با تاکید بر ادامه مقاومت در مراسم بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی:

خون شهید سلیمانی هرگز هدر نخواهد رفت/ شهادت سلیمانی سبب افزایش اراده برای ادامه نبرد با اشغالگران اسرائیلی خواهد شد/ پاسخ سختی به اقدام تروریستی آمریکا خواهیم داد

یکشنبه 15 دی 1398

گروههای مقاومت فلسطین در جریان مراسم بزرگداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در غزه با بیان اینکه سردار سلیمانی مسئول مستقیم حمایت از جنبشهای مقاومت بود.، تاکید کردند محور مقاومت اصرار دارد که پاسخ سختی به جنایت ترور شهید سلیمانی، به منافع آمریکا در منطقه بدهد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم، مراسم بزرگداشت مقام والای شهید سلیمانی از سوی گروههای ملی و اسلامی فلسطین در نوار غزه برگزار شد که گروهها و قشرهای مختلف ملت فلسطین در آن شرکت کردند.

شرکت کنندگان در این مراسم با تقدیر از جمهوری اسلامی ایران به سبب حمایتهای بی دریغ از ملت و مقاومت فلسطین، شهادت سردار سلیمانی را به ملت ایران و امت اسلامی و عربی تسلیت گفتند.

گروههای فلسطینی بر گرفتن انتقام خون شهید سلیمانی تاکید کردند.

احمد المدلل از رهبران جنبش جهاد اسلامی تصریح کرد سپهبد قاسم سلیمانی مسئول مستقیم حمایت نامحدود از مقاومت فلسطین و ناظر بر کمکهای نظامی و لجستیکی به گروههای فلسطینی بود.

المدلل خاطر نشان کرد قدرت نظامی مقاومت این است که تمام شهرهای اسرائیلی در هم کوبید و این یکی از نتایج حمایتهای مستمر سردار سلیمانی در طول بیش از بیست سال و هماهنگی و ارتباط با فرماندهان فلسطینی بود.

عضو مطرح جهاد اسلامی تصریح کرد ترور سلیمانی، عزم و پافشاری و چنگ زدن جنبشهای مقاومت علیه قدرتهای مستکبر را افزایش خواهد داد.

المدلل خاطر نشان کرد جنبشهای مقاومت به خون شهدای خود وفادار خواهند ماند.

وی درباره عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر از سوی برخی رژیمهای عربی گفت ایالات متحده آمریکا برای چپاول و غارت ثروتهای امت عربی و اسلامی به منطقه آمده است و عیب و ننگ است که برخی پایتختهای عربی دستان خود را به روی محور شرارت غربی و استقرار نظامیانشان برای کشتار ملتهای ما باز کنند.

اسماعیل رضوان از رهبران جنبش حماس هم تصریح کرد جنایت ترور سلیمانی، بر وحدت ملتهای مخالف ایالات متحده تاکید می کند که سرزمینهای عربی و اسلامی را غصب کرده است.

رضوان با بیان اینکه شهادت سلیمانی، ضایعه ای بزرگ برای فلسطین و مقاومت است، افزود آمریکا در محاسبات خود در ترور سلیمانی اشتباه کرد و باید بداند که جنبشهای مقاومت همچنان به راه فرماندهان شهید تا آزادی فلسطین ادامه خواهند داد.

ابو مجاهد سخنگوی گردانهای الناصر صلاح الدین هم تصریح کرد ملت فلسطین عملیات بزدلانه ترور فرمانده شهید، سلیمانی را محکوم می کند.

وی با تاکید بر نقش شهید سلیمانی در حمایت از جنبشهای مقاومت در تمام جبهه ها گفت پیام مشارکت مردم غزه در این مراسم به جهانیان این است که به خون شهدا وفادار هستند و خون شهید سلیمانی هم هدر نخواهد رفت.

ماهر مزهر عضو کمیته مرکزی جبهه خلق هم گفت ترور فرمانده، سلیمانی، شکست بزرگ محور شرارت به ریاست آمریکا در نابودی روح مقاومت است.

وی افزود شهادت سلیمانی، تنها سبب افزایش اراده، عزم و مبارزه و ادامه راه رویارویی و نبرد با اشغالگران اسرائیلی خواهد شد.

مزهر تاکید کرد محور مقاومت اصرار دارد که پاسخ سختی به جنایت ترور شهید سلیمانی، به منافع آمریکا در منطقه بدهد.

طلال ابوظریفه عضو دفتر سیاسی جبهه دموکراتیک هم با محکوم کردن اقدام آمریکا در ترور سپهبد شهید قاسم سلیمانی خواستار وحدت همه گروههای مقاومت در منطقه در رویارویی با طرح آمریکا و تلاش برای به کارگیری تمام ابزارها ووسایلی شد که راه آزادسازی فلسطین را باز کند.

" لؤی القریوتی" عضو جبهه خلق، فرماندهی کل هدف از اقدام تروریستی آمریکا را توقف قطار کمکها به محور مقاومت دانست و تاکید کرد مقاومت فلسطین به گرفتن انتقام خون شهدایمان وفادار است، چرا که شهید سلیمانی نقش برجسته ای در حمایت از جنبشهای مقاومت علیه اشغالگران اسرائیلی ایفا کرد.

ابوالنورس کراز یکی از شرکت کنندگان در مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی تصریح کرد این فرمانده شهید از ملت ستمدیده فلسطین در طول سالهای مبارزه با استعمار حمایت کرد، او همانند پدری مهربان برای ملتهای مظلوم و مورد ستم قدرتهای استعماری غربی  بود.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:451277!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)