|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/12/10]

دبیرکل انصارالله یمن: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی خیانت است  

دبیرکل جنبش انصار الله یمن، عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را حرام و خیانت به امت اسلامی عنوان کرد.

دبیرکل انصارالله یمن: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی خیانت است

شنبه 10 اسفند 1398

دبیرکل جنبش انصار الله یمن، عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را حرام و خیانت به امت اسلامی عنوان کرد.

به گزارش شبکه خبری المیادین، عبدالملک بدرالدین الحوثی گفت: اکنون شاهد عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستیم و این موضوع شرعا حرام و خیانت به امت اسلامی است.

وی همچنین تاکید کرد که موضع ما در دشمنی با رژیم صهیونیستی موضعی اصولی و در حمایت از مسائل سرنوشت سازی است که چانه زنی را هرگز نمی پذیرد.

این مقام یمنی همچنین گفت که یکی از روحانیون سعودی برای آمرزش صهیونیست ها در موضوع مورد ادعای موسوم به «هولوکاست» دعا می کند در حالی که شاهدیم آنها کشتار مسلمانان در فلسطین و دیگر جاها را توجیه می کنند.

وی همچنین با تاکید بر ایستادگی در برابر متجاوزان گفت که ما باید به طور جدی و مسئولانه با تجاوز سعودی-آمریکایی و اماراتی و صهیونیستی مقابله کنیم.

الحوثی همچنین ادامه داد که یمن هر قدرهم قربانی بدهد، باید مستقل باشد.

دبیر کل جنبش انصارالله گفت که ارتش و کمیته های مردمی یمن برای دفاع از کشور اقدام به مدرنیزه کردن صنایع تسلیحاتی مورد نیاز کرده اند.

وی  یادآورشد که با وجود محاصره و کمبود منابع مالی، مردم آزاده یمن به توانمندی های زیادی دست یافتند.
دبیرکل انصارالله همچنین تاکید کرد که امت اسلامی و مردم یمن هدف توطئه‌های گسترده اقتصادی و عقیدتی دشمنان قرار گرفته اند و دشمنان در همه زمینه‌ها متمرکز شده اند و هدف شان تضعیف و سلطه بر مرد م یمن است.
الحوثی اظهار داشت که آمریکا و رژیم  صهیونیستی خواری و ضعف ملت ما را می‌خواهند و حتی افراد وابسته خود را تحقیر می‌کنند و بازیچه خود قرار می‌دهند.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:453750!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)