|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/03/29]

دبیرکل نجباء: آنچه را بلندیهای ترامپ نامیدید گورستان ترامپ خواهد شد  

دبیرکل نجباء: آنچه را بلندی‌های ترامپ نامیدید «گورستان ترامپ» خواهد شد

شیخ اکرم الکعبی دبیرکل جنبش نجباء در واکنش به نامیده‌شدن یک شهرک صهیونیست‌نشین در بلندی‌های جولان اشغالی سوریه به نام رئیس‌جمهوری آمریکا تأکید کرد آنچه را «بلندی‌های ترامپ» نامگذاری کردند؛ به‌اذن خداوند متعال "گورستان ترامپ" خواهد شد.

۲۸ خرداد ۱۳۹۸

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء در پی اظهارات «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر ساخت شهرکی به نام «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در بلندی‌های جولان اشغالی، با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در توئیتر واکنش نشان داد.

«شیخ اکرم الکعبی» آورده است: آنچه "بلندی‌های ترامپ" نام‌گذاری شد؛ به‌اذن خداوند متعال "گورستان ترامپ" خواهد شد و شما با حماقت و غرورتان و حماقتِ شرورِ بزرگِ آمریکا، در این گور دفن خواهید شد.

در این پیام توئیترى خاطرنشان شده است: در آن زمان که سنگ و درخت، ارتش‌های حق را فرا خواهند خواند؛ هیچ کس از شما حمایت نخواهد کرد و در آتش شرارت‌هایتان خواهید سوخت.

گفتنی است؛ نتانیاهو روز دوشنبه با برگزاری مراسمی در جولان اشغالی، از ساخت شهرکی به‌نام "بلندی‌های ترامپ" خبر داد و گفت: این روز تاریخی، برای قدردانی از رئیس جمهور آمریکا است که حاکمیت اسرائیل را بر بلندی‌های جولان به‌رسمیت شناخت.

انتهای پیام/

 


 خبرگزاری تسنیم

خبرگزاری تقریب

Parameter:416339!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)