|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
در بیانیه ای تاکید شد:
[1398/07/21]

درخواست جنبش BDS از بالیوود برای تحریم جشنواره اسرائیلی/آمیتا باچان در لیست مدعوین!  

در بیانیه ای تاکید شد:

درخواست جنبش BDS از بالیوود برای تحریم جشنواره اسرائیلی/آمیتا باچان در لیست مدعوین!

یکشنبه 21 مهر 1398

جنبش تحریم رژیم اشغالگر صهیونیستی (BDS) در بیانیه ای از هنرپیشه های هندی بالیوود خواست تا جشنواره اسرائیلی را که در اکتبر ماه جاری و به دعوت دولت اشغالگر برگزار می شود، تحریم کنند.

به گزارش خبرگزاری قدس(قدسنا) بنقل از خبرگزاری فرانسه، این جنبش اعلام کرد که از ستارگان بالیوودمی خواهد تا در این جشنواره که تبلیغ رژیم نژادپرست اسرائیلی است شرکت نکنند.

براساس این گزارش در لیست هنرپیشه های هندی که به این جشنواره دعوت شده اند نام ستارگان سینمای هند چون آمیتاپاچان،آنیل کاپور دیده می شود.

بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی حدود یک سال پیش در یک سفر کاری-تبلیغاتی به هند با جمعی از بازیگران سینمای این کشور از جمله «آمیتاب باچان» دیدار کرد و با آنها عکس سلفی گرفت. که این موضوع با واکنش شدید افکار عمومی هند و جهان مواجه شد.

این در حالی است که در آن زمان ،سه ستاره مشهور سینمای بالیوود از دیدار با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در دهلی خودداری کردند.

 امیر خان، شاهرخ خان و سلمان خان، سه ابرستاره سینمای بالیوود از رفتن به دیداری که در دهلی نو با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل برگزار شده بود، پرهیز کردند.

​​​​​​​

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:433930!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)