|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/08/22]

درگیری لفظی شدید میان نتانیاهو و نماینده عرب پارلمان رژیم اسرائیل  

به دنبال تشدید حملات جنگنده های رژیم صهیونیستی به نوار غزه، درگیری های لفظی شدیدی میان بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و یکی از نمایندگان عرب پارلمان این رژیم رخ داد که در نهایت به اخراج وی و اعضای فهرست مشترک عربی، از صحن علنی پارلمان شد.

درگیری لفظی شدید میان نتانیاهو و نماینده عرب پارلمان رژیم اسرائیل

۲۲ آبان ۱۳۹۸

تهران-ایرنا- به دنبال تشدید حملات جنگنده های رژیم صهیونیستی به نوار غزه، درگیری های لفظی شدیدی میان بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و یکی از نمایندگان عرب پارلمان این رژیم رخ داد که در نهایت به اخراج وی و اعضای فهرست مشترک عربی، از صحن علنی پارلمان شد.

به گزارش کانال ۲ رژیم صهیونیستی، پس از ورود سرزده نتانیاهو به صحن علنی پارلمان رژیم صهیونیستی برای سخنرانی درباره تشدید اوضاع در نوار غزه، درگیری شدید لفظی میان وی و اعضای عرب پارلمان این رژیم رخ داد.

براساس این گزارش، «احمد الطیبی» یکی از اعضای فهرست مشترک احزاب عرب گفت: نتانیاهو همچنان به دروغ گفتن و تحریک علیه عرب ها و فلسطینی ها برای اهداف سیاسی شخصی خود ادامه می دهد.  

خبرگزاری «فلسطین الان» به نقل از این رسانه صهیونیستی نوشت که احمد الطیبی و سایر اعضای فهرست مشترک احزاب عرب پارلمان این رژیم پس از انتقاد شدید از نتانیاهو از صحن علنی پارلمان اخراج شدند.

از صبح دیروز (سه شنبه) با حمله پهپادهای رژیم صهیونیستی به ساختمانی در شرق نوار غزه، درگیری ها میان این رژیم و مقاومت شدت گرفت.

ارتش اسرائیل امروز نیز در ادامه حملاتش به نوار غزه  چندین موضع جهاد اسلامی را در نوار غزه هدف قرار داد که در پی آن چهار فلسطینی به شهادت رسیدند.

در همین ارتباط جنبش جهاد اسلامی شهادت "خالد معوض فرج" ۳۸ ساله از فرماندهان این گروه فلسطینی را تایید کرد.

در جریان حملات جدید صهیونیست ها علیه نوار غزه تاکنون ۲۱ فلسطینی از جمله بهاء ابوالعطا  یکی از فرماندهان جهاد اسلامی فلسطین به همراه همسرش به شهادت رسیدند و ده ها فلسطینی دیگر زخمی شدند.

این حملات، با واکنش های شدید منطقه ای از جمله گروه های مختلف فلسطینی، انصار الله یمن، جبهه مردمی تونس و برخی رهبران سیاسی عراق روبه رو شده است.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:438104!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)