|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
کارشناس امور سیاسی رژیم صهیونیستی؛
[1398/07/07]

دونالد ترامپ تنها بخشی از برنامه "معامله قرن" است؛ آمریکا و اسرائیل بدون ترامپ متضرر می شوند  

کارشناس امور سیاسی رژیم صهیونیستی؛

دونالد ترامپ تنها بخشی از برنامه "معامله قرن" است؛ آمریکا و اسرائیل بدون ترامپ متضرر می شوند

یکشنبه 07 مهر 1398

اقداماتی که اکنون در مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا با هدف برکناری دونالد ترامپ از منصب ریاست جمهوری درحال پیگیری است، درنهایت اعلام جزئیات معامله قرن را به تعویق می اندازد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری عربی 21، یک نویسنده صهیونیست طی مقاله ای نوشت: اقداماتی که اکنون در مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا با هدف برکناری "دونالد ترامپ" از منصب ریاست جمهوری درحال پیگیری است، درنهایت اعلام جزئیات معامله قرن را به تعویق می اندازد.

"شلومو شامیر" در متن مقاله اش که آن را روزنامه صهیونیستی معاریو منتشر کرده است، اشاره کرد: ترامپ تنها بخشی از این برنامه (معامله قرن) است و موضوع برکناری او توسط نمایندگان آمریکایی تنها باعث می شود که جزئیات نهایی معامله قرن به دوران روی کار آمدن رئیس جمهور بعدی موکول شود.

وی همچنین توضیح داد: هنگامی که ترامپ در حال سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد بود، ضربه عمیقی را از ناحیه دموکرات ها دریافت کرد. درست است که عملیات برکناری ترامپ پروژه ای طولانی و طاقت فرسا است اما با این حال شنیدن خبر تلاش نمایندگان دموکرات آمریکایی برای برکناری او از منصب اش خبر بدی است.

شامیر در ادامه ادعا کرد که پیامدهای این موضوع تنها متوجه ترامپ نیست، بلکه در آینده ای نچندان دور ایالات متحده آمریکا و همچنین اسرائیل را نیز متضرر خواهد کرد.

این نویسنده صهیونیست که در امور سیاسی و دیپلماتیک فعالیت دارد، معتقد است که تصمیم برکناری ترامپ ریسک بسیار بزرگی حتی برای دموکرات ها به حساب می آید.

آنان چه پیروز شوند چه نشوند، اختلافات گسترده و آتشینی طیف های سیاسی مخالف و موافق واشنگتن را در بر می گیرد و ممکن است تا چند ماه ادامه دار باشد.

وی همچنین اشاره کرد که این اتفاقات (تلاش ها برای برکناری ترامپ) از زمان ریاست جمهوری "بیل کلینتون" در سال 1998 و همچنین "ریچارد نیکسون" در سال 1974 نخستین بار است که متوجه یک رئیس جمهور می شود.

کارشناس امور سیاسی رژیم صهیونیستی با اشاره به سخنرانی دونالد ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل متحد توضیح داد که سخنرانی وی هیچ راه حل سیاسی قوی و تاثیرگذاری را پیش روی کشورهای درگیر بحران قرار نداده بلکه تنها تلاشی برای بهبود چهره جهانی وی بوده است.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:431748!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)