|
|
0.0 (0)
[1395/10/27]

رئیس مجلس: حضور مردم در روز قدس از سوء استفاده برای رژیم صهیونیستی جلوگیری می‌کند  

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: حضور مردم در راهپیمایی در حمایت از مظلومیت مردم فلسطین تأثیرگذار است و باعث می‌شود در شرایط منطقه مسیر سوء استفاده برای رژیم صهیونیستی باز نشود.

به گروه سیاسی خبرگزاری آنا، علی لاریجانی با حضور در مراسم راهپیمایی روز قدس، حضور مردم در این راهپیمایی را بسیار چشم‌گیر عنوان کرد و افزود: تصاویر پخش شده نشان می‌دهد که ملت ایران موثر هستند و این حضور اولاً نشانه عزت خود ملت ایران است و ثانیاً نشان می‌دهد که ملت ایران چقدر نسبت به سرنوشت سایر مسلمانان حساس هستند و می‌دانند که باید واحد باشند.

رئیس نهاد قانون‌گذاری در ادامه اظهار کرد: حضور مردم ایران در حمایت از مظلومیت مردم فلسطین تأثیرگذار است. این حضور باعث می‌شود در چنین موقعیتی که در منطقه خیلی اوضاع به هم ریخته است مسیر سوء استفاده برای رژیم صهیونیستی باز نشود و این بیداری در بین امت اسلامی زنده نگه داشته شود.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که روز قدس، روز اتحاد و همبستگی جهان اسلام است اما در بعضی از سران کشورهای منطقه شاهد چنین موضع‌گیری‌هایی نیستیم، گفت: راه اصلی‌اش بیداری امت اسلامی است چون خیلی انتظاری از آن دولت‌های وابسته نیست.

لاریجانی در پایان خاطرنشان کرد: راه‌های مختلفی که می‌توان اراده ملت‌های مسلمان را بر روی این موضوع متمرکز کرد وجود دارد که می‌تواند در آینده پشتیبانی واقعی برای حل مسأله باشد.

جمعه 11 تیر 1395

 

Parameter:224149!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)