|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/06/04]

رسانه‌های رژیم صهیونیستی به دنبال سرپوش گذاشتن بر ناکامی‌های اخیر این رژیم  

رسانه‌های رژیم صهیونیستی به دنبال سرپوش گذاشتن بر ناکامی‌های اخیر این رژیم

دوشنبه 04 شهریور 1398

به منظور گمراه کردن افکار عمومی که حامیان تروریسم در سوریه در طول جنگ تروریستی علیه این کشور از آن استفاده کرده‌اند و با وجود همه ناکامی‌های رژیم صهیونیستی به دلیل اینکه موشک‌های این رژیم توسط نیروهای هوایی ارتش سوریه رهگیری شد، رسانه‌های اسرائیل تلاش می‌کنند بر این ناکامی از طریق انتشار فیلم‌های ساختگی یا قدیمی سرپوش گذاشته و مدعی شوند، موشک‌های مذکور به هدف اصابت کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری سانا، شمعون آران، رونامه‌نگار صهیونیستی یک فیلم ویدئویی پیرامون حملات یکشنبه این رژیم به اطراف دمشق منتشر کرد و رسانه‌های اسرائیل هم آن را پخش کردند. در این فیلم نشان می‌دهد که حملات اخیر رژیم صهیونیستی به اهداف مورد نظر برخورد کرده است. این در حالی است که این فیلم به حملات سابق رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۱۸ برمی‌گردد و گواهی بر تلاش رسانه‌های این رژیم برای سرپوش نهادن بر ناکامی موشک‌های رژیم در برخورد به اهدافشان است که توسط نیروهای هوایی سوریه رهگیری شدند.

نیروهای هوایی سوریه روز یکشنبه با حملات خصمانه که از فراز جولان به اطراف دمشق انجام شد، مقابله کرده و اکثر موشک‌های رژیم صهیونیستی را پیش از برخورد به اهداف خود رهگیری کردند.

شبکه‌هایی که در تبلیغ حملات اسرائیل نقش دارند، به محض انتشار فیلم ویدئویی در صفحه شخصی آران، به منظور گمراهی و تحریف حقایق موجود درباره جنگ تروریستی در سوریه و تلاش برای توجیه حملات رژیم صهیونیستی، فیلم مذکور را پخش کردند.

گمراه سازی رسانه‌ای علیه سوریه مساله جدیدی نیست، شبکه‌هایی که از سوی کشورهای شرکت کننده در جنگ سوریه در طوی هشت سال جنگ تامین مالی شده‌اند، در راستای حمایت از تروریست‌ها با عناوین مختلف بر این گمراهی رسانه‌ای تکیه دارند. اما این تلاش‌های رسانه‌ای در برابر ایستادگی ارتش و ملت سوریه ناکام مانده است.

همزمان با پیروزی‌هایی که ارتش سوریه در این جنگ علیه گروه‌های تروریستی رقم زده است، نیروی هوایی سوریه طی سال‌های اخیر با حملات هوایی و موشکی آمریکا و رژیم صهیونیستی به پایگاه‌ها در مناطق مختلف سوریه مقابله کرده است.

 

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:427194!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)