|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
«حازم قاسم» سخنگوی حماس در گفتگو با عرب 48:
[1397/11/23]

روابط ایران و حماس در سطح خوبی دنبال می‎شود  

«حازم قاسم» سخنگوی حماس در گفتگو با عرب 48:

روابط ایران و حماس در سطح خوبی دنبال می‎شود

سه شنبه 23 بهمن 1397

حماس در روابط با ایران به دنبال افزایش پیشتیبانی از مقاومت ملت فلسطین است، ما می خواهیم به ابزارهایی برای دفاع از ملت فلسطین و استفاده از حق خود در مقاومت (برابر اشغالگران) دست یابیم.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا)، «حازم قاسم» سخنگوی حماس در گفتگو با پایگاه عرب 48 درباره روابط این جنبش فلسطینی با جمهوری اسلامی ایران اظهارنظر کرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار این پایگاه فلسطینی درباره سطح روابط گروههای مقاومت با ایران، گفت: روابط میان حماس و ایران در سطح خوبی دنبال می شود و این تماس همواره و همچنان ادامه دارد.

حازم قاسم افزود: ما در روابط با ایران به دنبال افزایش پیشتیبانی از مقاومت ملت فلسطین هستیم و می خواهیم به ابزارهایی برای دفاع از ملت فلسطین و استفاده از حق خود در مقاومت (برابر اشغالگران) دست یابیم.

سخنگوی حماس همچنین در ادامه ابراز امیدواری کرد که روابط میان حماس و همه طرف های منطقه ای بر اساس تمرکز بر دشمن مرکزی جهان اسلام یعنی رژیم صهیونیستی تقویت و گسترش یابد.

وی تاکید کرد که اختلافات میان کشورهای اسلامی منطقه تنها به اشغالگران و پروژه های توسعه طلبانه کمک رسانی می کند و هرگز به نفع جهان اسلام نیست.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:388043!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)