|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/07/02]

رژیم صهیونیستی روز ملی عربستان سعودی را تبریک گفت  

رژیم صهیونیستی روز ملی عربستان سعودی را تبریک گفت

۱۳۹۸/۷/۱

وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی در حساب توییتری خود، روز ملی عربستان سعودی را به حکومت سعودی تبریک گفت.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رژیم صهیونیستی امروز، روز ملی عربستان سعودی را به دولت این کشور تبریک گفت و برای ریاض آرزوی صلح و امنیت کرد.

وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی با حساب کاربری «اسرائیل بالعربیه» طی دو روز یکشنبه و دوشنبه حداقل سه پیام تبریک برای عربستان، روز ملی این کشور را که هر ساله در ۲۳ سپتامبر برگزار می‌شود، تبریک گفت. 

روز ملی عربستان سعودی بیست و سوم سپتامبر، سالروز اقدام عبدالعزیز بن سعود در سال ۱۹۳۲ است که او نام خاندانش را بر سرزمین حجاز گذاشت.

در این پیام توییتری آمده است که «حلول هشتاد و نهمین روز ملی عربستان سعودی را به ملت سعودی تبریک می‌گوییم و از خداوند می‌خواهیم که با خیر و برکت در سایه امنیت و صلح آن را برای شما تکرار کند...».


تبریک تل‌آویو به عربستان سعودی

 

حساب توییتری «اسرائیل بالعربیه»، حسابی متعلق به وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی که از آن برای ارتباط با کشورهای عربی یا انتشار اخبار در خصوص کشورهای عربی استفاده می‌شود. 

در سایه حکومت سلمان بن عبدالعزیز و پسرش محمد بن سلمان، تلاش عربستان سعودی برای عادی‌سازی روابط افزایش یافت است. پیشتر مشاور پیشین شاه سعودی در سفری به فلسطین اشغالی، جنجال بزرگی در این خصوص بر پا کرده بود. 

انتهای پیام/

 

خبرگزاری فارس

Parameter:430926!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)