|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/02/22]

رژیم صهیونیستی مانع اعتکاف جوانان فلسطینی در مسجد الاقصی شد  

رژیم صهیونیستی مانع اعتکاف جوانان فلسطینی در مسجد الاقصی شد

یکشنبه 22 اردیبهشت 1398

تهران – ایرنا – منابع رسانه ای شنبه شب گزارش دادند که نظامیان ارتش اشغالگر قدس با یورش به صحن مسجد الاقصی، فلسطینی ها معتکف را از مسجد بیرون کردند.

به گزارش خبرگزاری معا فلسطین، رژیم صهیونیستی در ادامه محدودیت برای نمازگزان و روزه داران فلسطینی، در نظر دارد، مانع از اعتکاف مسلمانان در مسجد الاقصی شود و این موضوع تنها به 10 روز پایانی ماه مبارک رمضان محدود شود.
شاهدان عینی به این خبرگزاری گفته اند که افسران ارتش تل آویو جوانان پرشور فلسطینی را که برای اعتکاف آمده بودند و تقریبا 50 تن بودند، تهدید کرده اند که در صورتی که مسجد را فورا ترک نکنند، بازداشت می شوند.
ادعای صهیونیست ها برای باز بودن مسجد الاقصی برای اعتکاف در دهه آخر ماه مبارک رمضان درحالی مطرح می شود که آنها در رمضان سال گذشته (1439)، اجازه ورود نمازگزاران برای مراسم اعتکاف در دهه سوم را نداده بودند.
رژیم اشغالگر صهیونیستی همواره با آغاز ماه مبارک رمضان، سال گذشته نیز با اتخاذ تدابیر امنیتی، تمامی راه های ورود به بیت المقدس را می بندد و از ورود فلسطینیان ساکن در کرانه باختری به قدس ممانعت و برای ورود آنان به بیت المقدس محدودیت های زیادی را تعیین می کند.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:409231!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)