|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1399/01/16]

رژیم صهیونیستی وزیر قدس فلسطین را بازداشت کرد  

پلیس رژیم صهیونیستی بامداد امروز جمعه « فادی الهدمی » وزیر امور قدس فلسطین را در منزلش در شهرک « الصوانه » در بیت المقدس را بازداشت کرد.

رژیم صهیونیستی وزیر قدس فلسطین را بازداشت کرد

۱۵ فروردین ۱۳۹۹

تهران – ایرنا – پلیس رژیم صهیونیستی بامداد امروز جمعه « فادی الهدمی » وزیر امور قدس فلسطین را در منزلش در شهرک « الصوانه » در بیت المقدس را بازداشت کرد.

به گزارش روزنامه فرامنطقه ای « القدس العربی » چاپ لندن، تعداد زیادی از نیروهای پلیس و اطلاعات اسراییل امروز پس از به محاصره درآوردن منزل الهدمی درهای بیرونی و داخل منزل وی را به طور عمد در هم شکستند و در داخل منزل از سگ استفاده کردند و مبلغ ده هزار شکل ( واحد پول رژیم صهیونیستی) را مصادره کردند.
دفتر محل کار الهدمی ضمن اعلام این مطلب افزود: نیروهای اشغالگر قبل از بازداشت وحشیانه وزیر اثاثیه منزل وی را برهم زدند و او را با خود به مرکز بازجویی بردند.

دفتر خاطرنشان کرد: نیروهای اشغالگر تاکنون در مورد علت این تجاوز و بازداشت هیچ گونه توضیحی ارائه نداده اند.

القدس العربی ادامه داد: این چهارمین بار است که پلیس اسراییل الهدمی وزیر امور القدس را بازداشت می کند و تا کنون بارها از او بازجویی به عمل آورده است.

در همین راستا، یکی از مسئولان دولت فلسطین به خبرنگار آناتولی نیز گفت که، به احتمال زیادی الهدمی به علت کمک به جوانان فلسطینی جهت ضد عفونی کردن اماکن عمومی و خیابان‌ها در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بازدشت شده است.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:454425!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)