|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/07/14]

زیاد نخاله: گروه‌های مقاومت آماده مقابله با هرگونه تجاوز به فلسطین هستند  

زیاد نخاله: گروه‌های مقاومت آماده مقابله با هرگونه تجاوز به فلسطین هستند

 شنبه / ۱۳ مهر ۱۳۹۸
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سی و دومین سالروز تاسیس این جنبش تاکید کرد، موضع این جنبش بسیار روشن است و همواره از فلسطین حمایت می‌کند و هنگامی که فلسطین در معرض خطر قرار گیرد، بی‌طرفی را نمی‌شناسد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت المیادین، زیاد نخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنرانی خود گفت: گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در غزه در کنار دیگر گروه‌های مقاومت در خطوط اول درگیری‌ها می‌ایستند و آماده مقابله با هرگونه تجاوز به فلسطین هستند. مقاومت در غزه معادلات جدیدی را بر دشمن تحمیل کرده است و به جبهه‌ای تبدیل شده است که روی آن حساب می‌شود. غزه امروز به همت رزمندگانش با وجود محاصره مایه افتخار برای تمامی ملت‌ها است و امروز علی رغم فقر، دشمن را محاصره می‌کند و ثابت قدم باقی خواهد ماند. "

نخاله در این سخنرانی خواستار پیشرفت در اجرای طرح آشتی ملی شد و گفت: به جای اینکه دستمان را به سوی دشمن دراز کنیم باید میان خود صلح را برقرار کنیم. گدایی از قاتلان به ما وطن نخواهد داد، کشتار را متوقف نخواهد کرد و آنها را وادار نخواهد کرد که سرزمین ما را ترک کنند. وی تاکید کرد: مقاومت راه و گزینه گرفتن حق در فلسطین است.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین بار دیگر بر مخالفت خود با توافق‌نامه اسلو و توافق‌نامه‌های این‌چنینی از جمله معامله قرن تاکید کرد و گفت: مقاومت همه توطئه‌هایی که به دنبال نابودی مساله مقدس فلسطین هستند را رد می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه جنبش جهاد اسلامی اسرا را تنها نخواهد گذاشت، گفت: دشمن باید بداند، آسیب زدن به زندگی مردم به مثابه اعلان جنگ علیه ملت فلسطین است.

انتهای پیام

 

خبرگزاری ایسنا

Parameter:432819!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)