|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
در آستانه سال نو یهودی:
[1398/07/07]

سازمان هیکل از یهودیان برای تجاوز گسترده به مسجد الاقصی دعوت کرد  

در آستانه سال نو یهودی:

سازمان هیکل از یهودیان برای تجاوز گسترده به مسجد الاقصی دعوت کرد

یکشنبه 07 مهر 1398

سازمان هیکل ادعایی از یهودیان برای تجاوز گسترده به مسجد الاقصی در ایام سال نو یهودی در قدس دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، سازمان هیکل ادعایی یهودیان را به تجاوزات گسترده به مسجد الاقصی همزمان با آغاز سال نو عبری دعوت کرده و تاکید نمود تجاوز گسترده به این مکان مقدس از صبح روز یکشنبه تا روز سه شنبه این هفته ادامه خواهد یافت.

دعوت از یهودیان برای هتک حرمت این مکان مقدس همزمان با نوزدهیمن سالگرد انتفاضه قدس انجام شده که در سال 2000 به دلیل تجاوز آریل شارون نخست وزیر اسرائیل به مسجد الاقصی آغاز شد.

سازمان هیکل تامین وعده غذایی حامیان خود در باب المغاربه را تعهد نموده و اعلام کرد چادری برای ارائه خدمات به آنها در ورودی پل باب المغاربه برپا می نماید، بر اساس برنامه ریزی های انجام شده هر گروه در دو نوبت صبح و عصر برنامه هایی برای اعضای خود در داخل مسجد الاقصی تنظیم کرده است.

بر اساس اخبار منتشر شده توسط گروه های افراطی در این تجاوز دسته جمعی به مسجد الاقصی ده ها خاخام و اعضای بلند پایه سازمان هیکل و برخی از اعضای کنست اسرائیل شرکت خواهند کرد.

اما در مقابل گروه های ملی و اسلامی فلسطینی مردم قدس و دیگر مناطق فلسطین را به حضور پر شور در قدس و مسجد الاقصی در ایام اعیاد یهودی دعوت کردند تا از این طریق از تجاوز یهودیان به این مکان مقدس جلوگیری نمایند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:431765!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)