|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/11/27]

سخنگوی النجباء: عملیاتی با نام ابومهدی المهندس علیه نظامیان آمریکایی در راه است  

سخنگوی جنبش النجباء عراق از شروع شمارش معکوس برای عملیات نظامی با نام عملیات ابومهدی المهندس علیه نظامیان آمریکایی پرده برداشت.

سخنگوی النجباء:

عملیاتی با نام ابومهدی المهندس علیه نظامیان آمریکایی در راه است

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ 

سخنگوی جنبش النجباء عراق از شروع شمارش معکوس برای عملیات نظامی با نام عملیات ابومهدی المهندس علیه نظامیان آمریکایی پرده برداشت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیاالیوم، جنبش النجباء عراق امروز شنبه اعلام کرد که شمارش معکوس برای تحقق حاکمیت عراق و واکنش نظامی به نیروهای اشغالگر آمریکایی شروع شده است.

نصرالشمری سخنگوی این جنبش اعلام کرد: تصمیم ما به شروع شمارش معکوس برای تحقق حاکمیت و واکنش نظامی به نیروهای اشغالگر آمریکایی، تصمیمی کاملا عراقی است.

وی افزود: اجازه دخالت را به هیچ طرفی نخواهیم داد و با وجود همه احترامی که به افراد و گروه‌های هم‌خون و هم‌عقیده قائل هستیم از پاسخ به درخواست‌های خارجی و داخلی و حتی درخواست دوستان برای به تعویق انداختن این واکنش نظامی معذوریم.

سخنگوی النجباء  از نام عملیاتی که قرار است در واکنش به نظامیان امریکایی و حفظ حاکمیت عراق انجام شود، پرده برداشت و گفت: عملیات مذکور با نام عملیات شهید فرمانده جمال(اشاره به نام ابومهدی المهندس یعنی جمال جعفر  محمدعلی آل ابراهیم) خواهد بود.

 


خبرگزاری مهر

Parameter:453254!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)