|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/07/15]

سخنگوی جنبش حماس: جنگ 1973 قدرت کشورهای عربی برای پیروزی را اثبات کرد  

سخنگوی جنبش حماس: جنگ 1973 قدرت کشورهای عربی برای پیروزی را اثبات کرد

دوشنبه 15 مهر 1398

سخنگوی جنبش حماس به مناسبت سالگرد جنگ 1973 تاکید کرد این جنگ قدرت ارتش های عربی برای پیروزی در برابر رژیم صهیونیستی را اثبات کرده و ملت فلسطین در آستانه پیروزی جدیدی در مقابل اسرائیل قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس گفت: سربازان مقاوم عرب قدرت خود برای عبور از مشکلات و دستیابی به پیروزی در برابر دشمنان اشغالگر را اثبات کردند.

حازم قاسم سخنگوی جنبش حماس به مناسب چهل و ششمین سالگرد جنگ 1973 در حساب شخصی خود در شبکه اجتماعی فیسبوک نوشت: رحمت خدا بر ارواح شهدای این جنگ و رحمت خدا بر شهدای ملت فلسطین که در راه نزاع با اشغالگران به شهادت رسیدند، خون این شهدا باعث رویش پیروزی، کرامت و عزت ملی گردید.

وی افزود: رژیم صهیونیستی از گذشته تا کنون دشمن اصلی ملت فلسطین بوده و هست و خطر اصلی علیه استقلال و خیزش آنها است و رابطه با آن به معنای درگیری و نزاع بوده و نمی توان با این رژیم رابطه ای عادی برقرار کرد.

سخنگوی حماس تاکید کرد: این جنگ کامل کننده تلاش کشورهای عربی و عاملی برای وحدت جبهه های مختلف در مبارزه با پروژه صهیونیستی بود و سبب تقویت تمام اجزای ملت فلسطین شده و به نسخه ای از پیروزی قاطع بر دشمن تبدیل گردید.

قاسم در فیسبوک خود نوشت: ملت فلسطین در آستانه یک پیروزی جدید در برابر رژیم غاصب اسرائیل قرار داشته و مقاومت ادامه خواهد یافت که یک ملت به آن ایمان داشته و از آن حمایت می کنند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:433051!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)