|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/11/24]

سردار شریف: ترور ناجوانمردانه و بزدلانه سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس ‌منجر به آزادی بیت‌المقدس خواهد شد‌  

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ترور سردار سلیمانی منجر به آزادی بیت‌المقدس می‌شود گفت: توانمندسازی جبهه مقاومت برای مقابله با صهیونیست‌ها جزو اقدامات سردار سلیمانی بود.

سردار شریف در ارومیه: ترور ناجوانمردانه و بزدلانه سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس ‌منجر به آزادی بیت‌المقدس خواهد شد‌

گروه استان‌ها ــ سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ترور سردار سلیمانی منجر به آزادی بیت‌المقدس می‌شود گفت: توانمندسازی جبهه مقاومت برای مقابله با صهیونیست‌ها جزو اقدامات سردار سلیمانی بود.

۲۴ بهمن ۱۳۹۸

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، سردار سرتیپ‌دوم پاسدار رمضان شریف در مرا‌سم ‌اربعین شهادت سردار سرافراز و پرافتخار سپاه اسلام سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت در ارومیه ‌با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ‌‌اظهار داشت: ترور سردار سلیمانی از سوی رژیم استکباری آمریکا، آغازی برای اتمام حضور آمریکایی‌ها در منطقه است.

وی سیلی دوم ملت ایران را حضور دشمن‌شکن در راهپیمایی 22 بهمن عنوان کرد و افزود: سیلی سوم به‌فضل الهی با حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی بر صورت آمریکایی‌ها نواخته می‌شود.

شریف با تأکید بر اینکه باید خدمات نظام و دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول 41 سال گذشته، به‌خوبی برای مردم تبیین شود، گفت: مأموریت این شهید بزرگوار، توانمندسازی جبهه مقاومت برای مبارزه با صهیونیست‌ها بود که ایشان با شهادت خود نیز این مأموریت را به‌خوبی انجام داد.

‌سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: تمام طرح‌های آمریکایی‌ها در منطقه با تدابیر جبهه مقاومت و شهید سلیمانی با شکست مواجه شده و ترور و به شهادت رساندن سرداران ما نمی‌تواند جلوی این شکست دشمن را بگیرد.

سردار شریف با بیان اینکه دشمن با ترور فرماندهان مقاومت طی سال‌های مختلف در تلاش برای تضعیف این جبهه بود ولی امروز اسرائیل و تمام طراحی‌های آمریکا در منطقه به نقطه شکست رسیده‌اند ادامه داد: ترور ناجوانمردانه و بزدلانه سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس توسط آمریکایی‌ها، به‌فضل الهی منجر به آزادی بیت‌المقدس خواهد شد.

وی با اشاره به دسیسه‌ها و نقشه‌های شوم آمریکایی‌ها برای تسلط بر منطقه غرب آسیا افزود: با حضور سردار مقاومت، همه طراحی‌های استکبار جهانی در منطقه به شکست انجامید و مطمئناً بعد از شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نیز این گونه خواهند بود.

شریف تصریح کرد: سیلی انتقام سخت سپاه پس از شهادت سردار سلیمانی، حیثیت آمریکایی‌ها را از بین برد و اخراج آنها را از منطقه حتمی و قطعی کرد.

وی اضافه کرد: شخصیت برجسته شهید سپهبد قاسم سلیمانی تنها در وجهه نظامی خلاصه نمی‌شد بلکه ایشان در تمام جنبه‌ها حضور مؤثر داشتند و همراه و همگام با مردم بودند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی نیز در این مراسم گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از مردم و برای مردم هستند و خادمی این ملت افتخار بزرگی بوده که نصیب نیروهای نظامی شده است.

سردار حبیب شهسواری همچنین گفت: مردم جمهوری اسلامی ایران در 22 بهمن با وجود سرمای شدید با اتحاد خود مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان زدند و این مشت در روز دوم اسفند تکرار خواهد شد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در طول 41 سال گذشته فراز و نشیب‌های زیادی را پشت‌سر گذاشته است، اضافه کرد: ارزش‌های جهاد و شهادت باید به نسل‌های آینده انقلاب انتقال داده شود.

شهسواری تصریح کرد: دشمن با ترور فرماندهان مقاومت طی سال‌های مختلف در تلاش برای تضعیف این جبهه بود اما امروز اسرائیل و تمام طراحی‌های آمریکا در منطقه به نقطه شکست رسیده‌اند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، گفت: با شهادت سردار سلیمانی، این تربیت‌یافته مکتب امام راحل همچون آینه‌ای صدها تکه شد و هم‌اکنون همه ملت ایران سردار سلیمانی هستند و راه او را با قدرت ادامه می‌دهند.

سردار شهسواری با ابراز اینکه سردار سلیمانی تربیت‌یافته مکتب امام خمینی(ره) بود و به‌دست شقی‌ترین افراد روی زمین به شهادت رسید، تأکید کرد: با شهادت سردار سلیمانی، این تربیت‌یافته مکتب امام راحل، همچون آینه‌ای صدها تکه شد و هم‌اکنون همه ملت ایران سردار سلیمانی هستند و راه او را با قدرت ادامه می‌دهند.

وی با اظهار اینکه در صیانت از انقلاب و آرمان‌های اصیل آن بانوان انقلابی نیز سهم عمده‌ای داشتند، ادامه داد: در همه صحنه‌های حراست از ارزش‌ها چه در ستادهای پشتیبانی جنگ و غیره، بانوان حضور چشمگیری داشتند و عمده‌ترین نقش را زمانی ایفا کردند که همسران و فرزندان خود را به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام کردند.

این مسئول با یادآوری اینکه "جشن 41سالگی پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی و دهه فجر را پشت‌سر گذاشته‌ایم"، ادامه داد: حضور باشکوه و میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن اوج این حضور و اعلام پایداری نسبت به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی بود.

در این مراسم، یاد و خاطره شهید سلیمانی گرامی داشته شد و مردم انقلابی و ولایت‌مدار این خطه از سرزمین بر تداوم راه شهدای گرانقدر اسلام برای نابودی دشمنان نظام تأکید کردند.

به گزارش تسنیم، در جریان حمله به کاروان الحشد الشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد، سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به‌همراه ابومهدی المهندس معاون الحشد الشعبی و چند نفر از اعضای این سازمان در 13 دی‌ماه به شهادت رسیدند.

سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال 1335 در شهرستان رابُر از توابع کرمان به دنیا آمد و پس از عمری مجاهدت بامداد آن روز در حمله بالگردهای آمریکایی به شهادت رسید.

انتهای پیام/

 

 

خبرگزاری تسنیم

Parameter:453200!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)