|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
نتیجه یک نظرسنجی نشان داد
[1397/04/12]

سه چهارم صهیونیست‌ها، شانس کمی برای موفقیت «معامله قرن» قائل هستند  

نتیجه یک نظرسنجی نشان داد

سه چهارم صهیونیست‌ها، شانس کمی برای موفقیت «معامله قرن» قائل هستند

دوشنبه 11 تیر 1397

نتیجه یک نظرسنجی نشان می‌دهد که از نظر ۷۵ درصد از ساکنان رژیم صهیونیستی، شانس کمی برای موفقیت طرح مد نظر آمریکا درباره مذاکرات سازش موسوم به «معامله قرن» وجود دارد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در حالی که تحرکات واشنگتن برای پیش بردن طرح دولت دونالد ترامپ درباره مذاکرات سازش بین رژیم صهیونیستی و فلسطینیان ادامه دارد، از ساکنان فلسطین اشغالی یک نظرسنجی درباره این طرح انجام شد.

حدود ۷۵ درصد از شرکت‌کنندگان در یک نظرسنجی در فلسطین اشغالی اعلام کردند که از نظر آنها شانس کمی برای موفقیت «معامله قرن» وجود دارد.

نتانیاهو، ترامپ و داماد او جرد کوشنر

طبق گزارش روزنامه «یدیعوت آحارونوت»، این نظرسنجی را دانشگاه تل‌آویو و «بنیاد دموکراسی اسرائیل» در رژیم صهیونیستی انجام دادند.

تردید اکثریت صهیونیست‌ها در این نظرسنجی در حالی است که فرستادگان دولت آمریکا در هفته‌های اخیر رایزنی‌های فشرده‌ای با سران برخی کشورهای عربی و همچنین رژیم صهیونیستی درباره طرح دولت ترامپ برای مذاکرات سازش انجام داده است.

پیشتر، داماد و مشاور دونالد ترامپ در یک مصاحبه گفت که طرح آمریکا برای مذاکرات سازش بین رژیم صهیونیستی و فلسطینیان موسوم به «معامله قرن»، تقریبا آماده است.

«جرد کوشنر» پیش از این اظهارنظر با سفر به عربستان سعودی، اردن، قطر و رژیم صهیونیستی با مقام‌های ارشد آنها درباره طرح مد نظر دولت آمریکا رایزنی کرده بود.

مقام‌های فلسطینی چه قبل از سفر داماد ترامپ به منطقه و چه پس از این سفر، مواضع دولت آمریکا و «معامله قرن» مدنظر آنها را رد کرده‌اند.

 

خبرگزاری فارس

Parameter:347628!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)