|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/01/11]

صالح العاروری : سید حسن نصرالله برای حمایت بی حد و مرز از مقاومت همواره آمادگی دارد  

صالح العاروری : سید حسن نصرالله برای حمایت بی حد و مرز از مقاومت همواره آمادگی دارد

تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۸

ه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد ، صالح العاروری معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در گفتگو با المیادین تاکید کرد حزب الله دستاوردهای خوبی علیه اسرائیل دارد که مهمترین آن ، بیرون راندن اسرائیل از لبنان است. حزب الله قدمت دیرینه دارد و در رویارویی با اسرائیل بسیار توانمند است. 

وی افزود : مواضع حزب الله در حمایت از مسئله فلسطین و آرمانهای فلسطین و جنبشهای مقاومت بسیار عالی و قابل تقدیر و احترام است. 
العاروری اضافه کرد : همواره با سید حسن نصرالله در تماس هستیم و او شخصی است که به مسئله فلسطین و مقاومت آن به شکل عمیق و واقعی توجه دارد. مواضع سید حسن نصرالله عملی است و تنها نظری نیست و او برای حمایت بی حد و مرز از مقاومت همواره آمادگی دارد. با حزب الله در خصوص اهمیت وجود هماهنگی حداکثری اتفاق نظر داریم.

معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در گفتگو با المیادین گفت : مواضع ایران در خصوص مسئله فلسطین شناخته شده است و از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تغییری نکرده است. مواضع ایران در حمایت از مقاومت فلسطینی به صورت عملی قابل ملاحظه است و ما خواستار گسترش آن هستیم.


خبرگزاری صدا و سیما

Parameter:396127!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)