|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
براساس گزارش خبرگزاری رویترز؛
[1398/03/27]

صهیونیست ها به صورت یک هیئت اقتصادی در منامه حضور پیدا می کنند  

براساس گزارش خبرگزاری رویترز؛

صهیونیست ها به صورت یک هیئت اقتصادی در منامه حضور پیدا می کنند

دوشنبه 27 خرداد 1398

منابع خبری صهیونیستی اعلام کردند که مسئولان این رژیم به صورت دیپلماتیک و رسمی در نشست بحرین حضور پیدا نمی کنند بلکه به صورت یک هیئت تجاری در نشست اقتصادی منامه حضور پیدا خواهند کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس‌(قدسنا) به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، منابع خبری صهیونیستی اعلام کردند که مسئولان این رژیم به صورت دیپلماتیک و رسمی در نشست اقتصادی بحرین حضور پیدا نمی کنند بلکه به صورت یک هیئت تجاری در این نشست حضور پیدا می کنند.

نشست اقتصادی بحرین طی روزهای 25 و 26 ژوئن در بحرین برگزار می شود.

گفتنی است، تمامی گروه های مقاومتی و سیاسی فلسطینی حضور در این نشست را تحریم کرده و تمام شرکت کنندگان در آن را خائن به فلسطین توصیف کرده اند.

براساس آنچه خبرگزاری رویترز گزارش داده، مقامات آمریکایی و بحرینی با انجام مذاکراتی میان دو طرف به این نتیجه رسیده اند که بخاطر انتخابات مکرر رژیم صهیونیستی و بروز تغییراتی در کابینه و رژیم اسرائیل، صهیونیست ها به صورت یک هیئت تجاری در نشست بحرین حضور پیدا کنند.

پیشتر آمریکایی ها اعلام کرده بودند که نامه دعوت حضور در نشست منامه را برای وزیر اقتصاد و دارایی رژیم صهیونیستی ارسال کرده اند.

به گزارش قدسنا، با وجود محکومیت شدید برگزاری نشست بحرین از سوی حامیان فلسطین (گروه های مقاومتی و سیاسی) داخل این کشور برخی از کشورهای عربی از جمله مصر، امارات متحده عربی، عربستان سعودی، بحرین (میزبان) موافقت خود برای حضور در نشست را اعلام کرده اند.

همچنین پکن و مسکو با حضور در نشست بحرین که طی چند روز آینده برگزار خواهد شد، مخالفت کرده اند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:416112!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)