|
|
0.0 (0)
امیرعبداللهیان در دیدار با خالد قدومی نماینده جنبش حماس در تهران ؛
[1397/09/14]

صهیونیست ها در آینده فلسطین، جایی نخواهند داشت  

امیرعبداللهیان در دیدار با خالد قدومی نماینده جنبش حماس در تهران ؛

صهیونیست ها در آینده فلسطین، جایی نخواهند داشت

دستیار ویژه رئیس مجلس گفت: برگزاری همه پرسی بین ساکنان اصلی فلسطین شامل مسلمان، یهودی و مسیحی، راه حل دموکراتیک مسئله فلسطین است و صهیونیست ها در آینده سرزمین فلسطین جایی نخواهند داشت.

سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل بین الملل با خالد قدومی نماینده جنبش حماس در تهران دیدار و گفت وگو کرد.

امیرعبداللهیان در این دیدار ضمن محکومیت تداوم کشتار فلسطینیان و آدم ربایی اخیر صهیونیست ها در غزه، ایستادگی و مقاومت مردم فسطین را ستود و خاطر نشان کرد: در این ماجرا روحیه مقاومت فلسطین ضعف رژیم صهیونیستی را بیش از پیش آشکار ساخت.

وی افزود: توقف جنایات رژیم صهیونیستی علیه حقوق مشروع مردم فلسطین نیازمند اقدامات و حمایت های جهانی است؛ اما مقاومت با قدرت از حقوق فلسطین دفاع می کند.

دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با اشاره به تلاش آمریکا برای ارائه پیش نویس قطعنامه ای در مجمع عمومی سازمان ملل با هدف محکومیت مقاومت فلسطین اظهار داشت: حق تعیین سرنوشت ملت فلسطین، توقف فوری شهرک سازی، توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی و بازگشت آوارگان به سرزمین مادری، تاریخی و اصلی شان از جمله حقوق از دست رفته ملت مظلوم فلسطین است که باید مورد توجه سازمان ملل قرار گیرد.

وی افزود: برگزاری همه پرسی بین ساکنان اصلی فلسطین شامل مسلمان، یهودی و مسیحی، راه حل دموکراتیک مسئله فلسطین است و صهیونیست ها در آینده سرزمین فلسطین جایی نخواهند داشت.

خالد قدومی در این دیدار ضمن قدردانی از مواضع اخیر مقام معظم رهبری در حمایت از مردم فلسطین، با یادآوری بخش هایی از بیانات ایشان خاطر نشان کرد: طبق فرموده مقام معظم رهبری، در جنگ اخیر رژیم صهیونیستی در مقابل فلسطینی ها، بعد از ۲ روز، شکست سختی را متحمل شد که نشان دهنده ضعف روز افزون رژیم صهیونیستی است.

نماینده جنبش حماس در تهران شکست اخیر رژیم صهیونیستی را نتیجه پیروزی های جبهه مقاومت فلسطین دانست و گفت: جریان مقاومت و موضع پرصلابت آن یک چالش جدی را برای صهیونیست ها ایجاد کرده است و این توان، هر روز صفحه جدیدی از مقاومت را به نمایش می گذارد.

خالد قدومی رفتار آمریکا و متحدین و برخی کشورهای منطقه را نکوهش کرد./

پایان پیام

 

 

خبرگزاری خانه ملت

گزارش تصویری

Parameter:366042!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)