|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
0.0 (0)
[1396/09/21]

بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در ارتباط با تصمیم اخیر ترامپ  

بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در ارتباط با تصمیم اخیر ترامپ

 سه‌شنبه / ۲۱ آذر ۱۳۹۶

بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با صدور بیانیه ای اقدام رئیس جمهور آمریکا مبنی بر انتقال سفارتخانه این کشور از تل آویو به قدس را محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، اقدام نسجیده آقای ترامپ رئیس جمهور ماجراجوی آمریکا امروز بخش عظیمی از مردم مسلمان را در اقصی نقاط جهان در بهت و ناباوری فرو برده است.
پذیرش بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس ضربه‌ای است سهمگین از سوی استکبار جهانی بر پیکر مسلمانان در کشورهای اسلامی و عربی و گامی است بلند در راستای مشروعیت بخشیدن به تجاوز گری صهیونیست‌ها و رژیم اشغالگر و نژادپرستی که طی سالیان متمادی گذشته در سایه حمایت های پنهان و آشکار دول غربی به ددمنشی و تجاوز در منطقه مشغول بوده است.
خلق دشمن فرضی تروریسم و ایران هراسی از سوی دولتهای غربی در منطقه امروز به نتیجه رسیده و دشمنان اسلام امروز جسورانه ابعاد توسعه طلبی خود را گسترش داده و در راستای تامین خواست لابی صهیونیستها در آمریکا امروز منطقه را درگیر خشونتی ناخواسته کرده است. شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ضمن تقبیح اقدام خارج از عرف وقانون و قاعده رئیس جمهور آمریکا همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان را به لزوم وحدت در مقابله با تجاوزگری غرب دعوت می نماید و امیدوار است با یکپارچگی در برابر زیاده خواهی ها به صلحی پایدار و جهانی دست یابد.

انتهای پیام


خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:308711!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)