|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1397/11/01]

غافلگیری سید حسن نصرالله برای رسانه‌های سعودی و صهیونیستی  

غافلگیری سید حسن نصرالله برای رسانه‌های سعودی و صهیونیستی

۱ بهمن ۱۳۹۷

شبکه المیادین لبنان اعلام کرد که گفتگوی طولانی با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان را در روز شنبه هفته آینده منتشر خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العالم، شبکه تلویزیونی المیادین اعلام کرد که مصاحبه طولانی با «سیدحسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان را شنبه هفته آینده منتشر خواهد کرد. این نخستین گفتگوی وی بعد از غیبت طولانی دبیرکل حزب الله محسوب می‌شود؛ غیبتی که باعث شد رسانه‌های سعودی و صهیونیستی عوامل یا شایعاتی را در این خصوص منتشر کنند که تا انتشار شایعات مربوط به بیماری و بستری شدنش در تهران یا دمشق و حتی رحلت وی نیز منتهی شد.

شبکه تلویزیونی المیادین اعلانیه‌ای منتشر کرده که در آن سید حسن نصرالله با چهره‌ای متبسم ظاهر شده است. طبق این اعلانیه، «غسان بن جدو» رئیس شورای اداره‌ای تلویزیون المیادین و موسس آن، ساعت ۸:۳۰ عصر شنبه (به وقت بیروت) مصاحبه‌ای تحت عنوان «گفتگوی سال» با سید حسن نصرالله را اجرا می‌کند.

در حالی‌که المیادین از ذکر جزئیات این گفتگو خودداری کرده است ولی منابع نزدیک به این شبکه تلویزیونی تأکید کرده‌اند که سیدحسن نصرالله در سلامتی کامل بسر می‌برد و وی از برخی غافلگیری‌ها سخن خواهد گفت از جمله درباره یک مریضی که به آن دچار شده بود و نیز سناریوی تونل‌های حزب‌الله در مرزهای مشترک با فلسطین اشغالی، بحران تشکیل دولت لبنان، سفر منطقه‌ای «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا و نیز پرونده بحران سوریه، عقب‌نشینی نیروهای آمریکایی از سوریه و پرونده یمن.

سخنرانی سیدحسن نصرالله با المیادین که ۳ روز پیش ضبط شده است، غافلگیری سال جدید خواهد بود.

 

خبرگزاری مهر

Parameter:384006!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)