|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/09/18]

فلسطین|جزئیات مذاکرات هیئت جهاد اسلامی در مصر؛ تاکید بر مقابله با "معامله قرن"  

هیئت جنبش جهاد اسلامی از جزئیات مذاکرات خود در جریان سفر به مصر پرده برداشت.

فلسطین|جزئیات مذاکرات هیئت جهاد اسلامی در مصر؛ تاکید بر مقابله با "معامله قرن"

هیئت جنبش جهاد اسلامی از جزئیات مذاکرات خود در جریان سفر به مصر پرده برداشت.

۱۷ آذر ۱۳۹۸

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از فلسطین الیوم، هیئت جنبش جهاد اسلامی فلسطین به ریاست زیاد النخاله دبیرکل این جنبش که به قاهره پایتخت مصر سفر کرده بود روز شنبه به سفر خود به پایان داد

هیئت جنبش جهاد در این دیدار با هیئت رهبران حماس به ریاست اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی این جنبش و مسئولان سازمان اطلاعات مصر دیدار کرد.

بر اساس این گزارش در این دیدارها درباره تازه‌ترین تحولات سیاسی مربوط به مسئله فلسطین، محاصره نوار غزه و تجاوز اخیر به غزه که با حمله به شهید بهاء ابوالعطا آغاز شد بحث و تبادل نظر شد.

هیئت جنبش جهاد اسلامی در همه این دیدارها بر ضرورت مقابله با دشمن صهیونیستی به‌ویژه در سایه ادامه حملات دشمن به غیرنظامیان در جریان راهپیمایی‌های بازگشت تاکید کرد.

این هیئت بر ضرورت حفظ وحدت ملت فلسطین در مقابله با معامله قرن که مسئله فلسطین را هدف قرار گرفته است تاکید کرد.

مشکلات اهالی غزه در نتیجه ادامه محاصره از جمله محورهای دیگر مذاکرات هیئت جنبش جهاد اسلامی در مصر بود و طرف مصری در این دیدار وعده ارائه تسهیلات و برداشتن گام‌هایی برای کاهش این مشکلات را داد.

جنبش جهاد اسلامی بر عمیق بودن روابط خود با جنبش حماس و بر ضرورت همکاری‌ها و هماهنگی‌های مشترک برای حمایت از پروژه مقاومت و حق ملت و نیروهای مقاوم در مقابله با اشغالگران تاکید کرد.

این جنبش همچنین بر ادامه راهپیمایی‌های بازگشت و شکستن محاصره تاکید کرد.

انتهای پیام/

 


خبرگزاری تسنیم

Parameter:439754!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)