|
|
 » مواضع » سایر
0.0 (0)
منوچهر متکی معاون بین الملل مجمع تقریب مذاهب:
[1395/10/09]

فلسطین به صدر مطالبات جهان اسلام باز خواهد گشت  

منوچهر متکی: با غلبه امت اسلامی بر این بحران های ساختگی و مقطعی دوباره توجهات امت اسلامی بویژه امت های منطقه و کشورهای عربی - اسلامی متمرکز بر موضوع فلسطین خواهند شد. 

منوچهر متکی معاون بین الملل مجمع تقریب مذاهب در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری قدس (قدسنا) در خصوص اهمیت موضوع فلسطین به عنوان موضوع وحدت بخش در جهان اسلام تصریح کرد: یکی از اهداف حساب شده دشمن در تحولات اخیر منطقه ای این بود که با درگیر کردن مسلمانان با یکدیگر مسئله فلسطین به حاشیه رانده شده و به باد فراموشی سپرده شود.

وزیر سابق امورخارجه در ادامه گفت: به نظر می رسد با پیروزی مقاومت و پیروزی ملت ها و دولت های منطقه علیه این جریان تهاجمی که همانا با استراتژی «النصر بالرعب» ایجاد وحشت پیروزی های مقطعی بدست آوردند طی شش سال گذشته منطقه خاورمیانه را دچار بحران کرده بودند.

وی در ادامه با اشاره به پیروزی های اخیر جریان مقاومت در سوریه و عراق و لبنان افزود: با غلبه امت اسلامی بر این بحران های ساختگی و مقطعی دوباره توجهات امت اسلامی بویژه امت های منطقه و کشورهای عربی - اسلامی متمرکز بر موضوع فلسطین خواهند شد. وقتی همه مسلمانان بر روی شناخت دشمن اصلی منطقه تمرکز پیدا کنند راه کار مبارزاتی و مقاومت جدی تر خواهد شد.

 

 28\09\1395

به نقل ازخبرگزاری قدس:    http://www.qodsna.com/NewsPage.aspx?newsid=69123

 

Parameter:223321!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)