|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1397/05/28]

قاووق: برخی از شکست طرحهای سعودی- آمریکایی- اسرائیلی درس نگرفته اند  

قاووق:

برخی از شکست طرحهای سعودی- آمریکایی- اسرائیلی درس نگرفته اند

۲۷ مرداد ۱۳۹۷

عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان بیان کرد: برخی در لبنان از تجربه های قبلی نیاموخته و از شکست دلبستن به طرحهای سعودی-اسرائیلی-آمریکایی درس نگرفته اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله اعلام کرد: گروهی در لبنان قصد دارند که موضوع روابط با سوریه را به بهانه ای تبدیل کنند تا در پشت آن تعویق در تشکیل کابینه را توجیه کنند. آنها قصد دارند که به منظور سرپوش گذاشتن بر شکست در تشکیل دولت وحدت ملی به این موضوعات دامن بزنند.

وی افزود: به هر اندازه که زمان به درازا بیانجامد، لبنان به عرصه ای برای تسویه حسابهای خارجی ضد مقاومت تبدیل نخواهد شد و عرصه ای برای تحقق دستاوردهای آمریکایی-سعودی و آنچه اسرائیل به آن دلبسته است نخواهد شد.

قاووق تاکید کرد: هر چه هم زمان طول بکشد، تنها ممر تشکیل دولت وحدت ملی، معیار نتایج انتخابات پارلمانی است و هرکه تشکیل دولت را به تعویق بیاندازد به خودش ضربه زده و خودش را ضعیف کرده است زیرا حقیقت نیات آنها برای لبنانی ها آشکار می شود.

عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان بیان کرد: برخی از تجربه های قبلی نیاموخته و از شکست دلبستن به طرحهای سعودی-اسرائیلی-آمریکایی درس نگرفته اند. آنها هنوز باور نکرده اند که طرح ها برای محاصره مقاومت شکست خورده است. در روزهای آتی به واقعیت معادلات پیروزی محور مقاومت تن خواهند داد.

 

 

خبرگزاری مهر

Parameter:353208!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)