|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
فعالان فلسطینی تاکید کردند:
[1397/05/18]

قدرت بازدارندگی مقاومت در غزه افزایش یافته است  

فعالان فلسطینی تاکید کردند:

قدرت بازدارندگی مقاومت در غزه افزایش یافته است

تاریخ خبر: 1397/05/18 

غزه- ایرنا- فعالان فلسطینی در گفت و گو با ایرنا تاکید کردند که پاسخ های موشکی مقاومت فلسطین از غزه علیه حملات رژیم صهیونیستی نشان از افزایش توان بازدارندگی گروه های مقاومت فلسطین دارد.

به گزارش ایرنا، فعالان فلسطینی معتقدند؛ رژیم صهیونیستی، بار دیگر در پی حملات وحشیانه خود به «غزه»، سیلی محکمی از مقاومت فلسطینی دریافت کرد تا دریابد که قواعد درگیری تغییر کرده است و قادر به تغییر در معادله بازدارندگی با مقاومت نیست.
صبح امروز (پنج شنبه) رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که فلسطینی ها، 220 موشک را به سرزمین های اشغالی شلیک کرده اند.
این حملات در پاسخ به بمباران غزه توسط رژیم صهیونیستی صورت گرفت. جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی بامداد پنجشنبه در چند نوبت مناطق مختلف نوار غزه را به شدت بمباران کردند.
همچنین در حملات روز سه شنبه صهیونیست ها به یکی از مواضع مقاومت فلسطین در شمال نوار غزه، دو تن از اعضای «گردان القسام» شاخه نظامی جنبش «حماس» به شهادت رسیدند.
مقاومت فلسطین نیز در پی این حملات وحشیانه، صهیونیست ها را تهدید کرد که شهادت «احمد مرجان» و «عبدالحافظ السیلاوی» و تجاوز آشکار به غزه بی پاسخ نخواهد ماند.
«ابومجاهد» سخنگوی کمیته های مقاومت فلسطینی، در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد که شاخه های نظامی جنبش های مقاومت، اجازه تغییر معادله و قواعد درگیری را نمی دهند.
وی افزود: مقاومت، هر بار با واکنش خود، نشان می دهد که اجازه تحمیل معادلات جدید از سوی اشغالگران را نمی دهد و بمباران با بمباران و خون با خون پاسخ داده می شود.
سخنگوی کمیته های مقاومت فلسطینی تصریح کرد: ما با مردم شریف خود و امت اسلامی پیمان می بندیم که دست برتر در هر نوع درگیری با اشغالگران جنایتکار، از آن ما باقی خواهد ماند.
ابومجاهد خاطرنشان کرد که جنایت های رژیم غاصب صهیونیستی از سوی مقاومت، بدون پاسخ نمی ماند؛ مقاومتی که به خوبی می داند چگونه از حق خود دفاع کند و به وظایفش در قبال ملت، مقدسات و سرزمین خود واقف است.
عضو ارشد مقاومت فلسطین درباره افزایش تعداد راکت ها و موشک های شلیک شده از سوی جنبش های مقاومت و برد آنها به فاصله ای دورتر از آنچه شهرک های صهیونیستی اطراف غزه به شمار می رود، اظهار داشت: ما عهد بستیم تا جلوی تجاوز دشمن را بگیریم و به آن پاسخ دهیم، اما حجم و قدرت پاسخ و مکان آن را فرماندهان اتاق عملیات مشترک مقاومت تعیین می کنند.
از سوی دیگر، مسئول «گردان های مقاومت ملی» وابسته به «جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین» نیز در گفت و گو با ایرنا مسئولیت کامل نقض آتش بس و ادامه بمباران نوار غزه را متوجه رژیم صهیونیستی دانست و تاکید کرد: اسرائیل از مجازات نخواهد گریخت و هزینه سنگینی به خاطر جنایت هایش علیه ملت فلسطین خواهد پرداخت.
گردان های «شهید ابوعلی مصطفی» بخش نظامی «جبهه خلق برای آزادی فلسطین» نیز با اعلام وضعیت هشدار، بر آمادگی تمامی یگان های خود و تجهیزات میدانی اش برای پاسخ به هرگونه حماقت صهیونیست ها تاکید کرد.
جنبش «جهاد اسلامی» نیز تاکید کرد که دشمن دیگر قادر نیست تا مانند قلدرها عربده کشی کند، و سپس با دروغ جنایت هایش را بپوشاند.
جهاد اسلامی هم گفت، مقاومت پایبند به حمایت از ملت فلسطین و واکنش به جنایت های صهیونیست هاست و بارها و بارها در توافق های مختلف بر این حق تاکید کرده است، اما اشغالگران به وعده های خود پایبند نیستند.
انتهای پیام /
 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:352688!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)