|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1399/10/09]

قدرت موشکی حزب‌الله لرزه بر وجود صهیونیست ها انداخته است  

رسانه‌های رژیم صهیونیستی با اشاره به اظهارات اخیر دبیرکل حزب‌الله لبنان، موشک‌های نقطه‌زن آن را بزرگ‌ترین تهدید برای رژیم اشغالگر خواندند.

قدرت موشکی حزب‌الله لرزه بر وجود صهیونیست ها انداخته است

سه شنبه 09 دی 1399

رسانه‌های رژیم صهیونیستی با اشاره به اظهارات اخیر دبیرکل حزب‌الله لبنان، موشک‌های نقطه‌زن آن را بزرگ‌ترین تهدید برای رژیم اشغالگر خواندند.

به گزارش ایسنا، به نقل از المیادین، رسانه‌های رژیم صهیونیستی به نقل از یک کارشناس این رژیم نسبت به موشک‌های نقطه‌زن حزب‌الله لبنان هشدار دادند و این موشک‌ها را بزرگ‌ترین تهدید برای رژیم اشغالگر دانستند.

"ایلی بار اون"، کارشناس و متخصص صهیونیست در تجزیه و تحلیل سیستم‌ها و تحقیقات عملیاتی در سخنانی درباره مصاحبه اخیر سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان اظهار کرد که مصاحبه نصرالله دارای دو پیام اصلی بود: پیام اول این است که علی رغم کرونا، موشک‌های نقطه‌زن دو برابر شده‌اند و دوم اینکه حتی در جنوب اراضی اشغالی هیچ هدفی وجود ندارد که نتوان به آن دست یافت و آن را هدف قرار داد.

وی افزود: علی‌رغم بحران کرونا، حزب‌الله تمامی تلاش خود را به کار گرفته است تا ذخیره موشک‌های نقطه‌زن خود را افزایش دهد و باید اظهارات سید حسن نصرالله درباره موشک‌هایی که در اختیار دارد را باور کرد، چراکه وی وجهه و شهرت خوبی دارد.

بار اون گفت: به نظر می‌رسد تعداد موشک‌های سنگین دارای کلاهک نیم تنی و آنچه در اختیار حزب الله بوده افزایش یافته است و همچنان ادامه دارد.

 طبق گفته این کارشناس صهیونیست، همچنین به نظر می‌رسد که حزب الله اکنون یک انبار موشک‌های سنگین و دوربرد نقطه‌زن دارد که در صورت شلیک به جنوب اراضی اشغالی می‌رسند.

وی در ادامه بر لزوم تلاش امنیتی و سیاستی مقامات رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از رشد حزب‌الله تأکید کرد.

در همین حال، "روعی کایس"، کارشناس مسائل عربی شبکه کان رژیم صهیونیستی نیز در واکنش به مصاحبه دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: همانطور که نصرالله گفت؛ آنها قادر به هدف قرار دادن دقیق هر نقطه از "اسرائیل" هستند و اگر ما تأسیساتی را در منطقه البقاع لبنان هدف قرار دهیم، آنها پاسخ مناسبی خواهند داد.

وی افزود: کشته شدن یکی از نیروهای حزب‌الله در سوریه پاسخ داده خواهد شد.

 

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:471345!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)