|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/04/10]

قدردانی نتانیاهو از وزیر خارجه بحرین  

قدردانی نتانیاهو از وزیر خارجه بحرین

دوشنبه  10  تیر  1398

نخست وزیر رژیم صهیونیستی از وزیر خارجه بحرین به خاطر اظهاراتش درباره‌ این رژیم قدردانی کرده و تشکیلات خودگردان فلسطین را به باد انتقاد گرفت.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی از خالد بن احمد آل خلیفه، وزیر خارجه بحرین به خاطر اظهارات اخیرش درباره‌ اسرائیل قدردانی کرد. وی در ابتدای نشست هفتگی کابینه اسرائیل اظهارات آل خلیفه را ایراد کرد که گفته بود، "اسرائیل دولتی در خاورمیانه و بخشی از میراث منطقه‌ای است. ملت یهود میان ما جای دارند و مردم اسرائیل باید بدانند کشورهایی در منطقه هستند که خواستار صلح بوده و فلسطینیان را به انجام این امر تشویق می‌کنند".

نتانیاهو گفت، این اظهارات بسیار حائز اهمیت بوده و نتیجه‌ سیاستی هستند که در پیش گرفته‌ایم و اسرائیل به قدرت بزرگی در منطقه و قدرت رو به رشدی در جهان تبدیل می‌شود.

وزیر خارجه بحرین اظهارات مذکور را در مصاحبه با دو روزنامه‌نگار اسرائیلی عنوان کرده بود که در زمان برگزاری کنفرانس اقتصادی منامه در بحرین حضور داشتند.

همچنین نخست وزیر رژیم صهیونیستی تشکیلات خودگردان فلسطین و جنبش حماس را به باد انتقاد گرفت و مدعی شد فلسطینیان عزم خود را بر ادامه درگیری‌ها جزم کرده‌اند حال بهای آن هر چه باشد حتی اگر در اثر این درگیری آسایش خود را از دست بدهند.

وی تهدید کرد، اقدامات شدیدی علیه نوار غزه اتخاذ می‌کند اما درباره‌ ماهیت این اقدامات توضیحی نداد.

 

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:418369!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)