|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
دیدار دکتر لاریجانی با رئیس مجلس قطر
[1397/07/17]

مردم دنیا می خواهند مستقل زندگی کنند/ سلطه گری در دنیا جایی ندارد  

دیدار دکتر لاریجانی با رئیس مجلس قطر

مردم دنیا می خواهند مستقل زندگی کنند/ سلطه گری در دنیا جایی ندارد

دکتر لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس قطر ضمن تاکید بر اینکه مردم دنیا به دنبال این هستند که مستقل زندگی کنند، هرگونه سلطه گری را در جهان بی اثر دانست.

سه‌شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در حاشیه برگزاری اجلاس مجالس بین کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا با رئیس مجلس قطر دیدار کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر نقش مثبت قطر در منطقه گفت: تاکنون اقداماتی علیه شما انجام شده که تاثیری نداشته است چرا که شما با تدبیر عمل کرده اید.

دکتر لاریجانی افزود: هم اکنون نباید در منطقه سلطه گری وجود داشته باشد، چرا که دنیای امروز سلطه گرایانه نیست و این عمل نه در سطح جهانی و نه در منطقه جایی ندارد.

وی در پایان تاکید کرد: کشورهای دنیا بیدار هستند و می خواهند مستقل زندگی کنند بنابراین ترساندن کشورهای منطقه اقدام غلطی است و این رفتارها سنجیده نیست.

دکتر لاریجانی در پایان با یادآوری اینکه روابط بین ایران و قطر رو به پیشرفت است، از انجام رایزنی هایی در زمینه های سیاسی و اقتصادی بین این دو کشور یاد کرد.

در ادامه رئیس مجلس قطر با یادآوری اینکه این کشور از دیرباز روابط خوبی با ایران داشته، خطاب به دکتر لاریجانی گفت: شما انسانی دارای حکمت هستید و منطقه را به خوبی می شناسید، ضمن اینکه ما احترام فراوانی هم برای شما و همه کشورتان قائل هستیم./

پایان پیام

 


خبرگزاری خانه ملت

Parameter:355799!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)